MONIKA ŠALČIŪTĖ ATSKLEIDĖ, KIEK UŽDIRBA IŠ GERBĖJŲ: „ĮPERKAMA TIK ĮMONĖMS AR SMULKIEMS VERSLAMS“


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Socialinių tinklų žvaigždė Monika Šalčiūtė ilgą laiką buvo dingusi iš viešumos – mėnesį į socialinius tinklus nieko nekėlusi mergina išgąsdino ne vieną.

Tiesa, po tylos pasirodė daugelį nustebinusi žinia – Monika prakalbo apie skyrybas su širdies draugu Dovydu, tačiau vis dėlto pora nusprendė likti kartu.

Visai neseniai savo paskyroje Monika atskleidė kainas, kiek vertas pranešimas ar nuotrauka jos socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje.

„Milijonas žmonių klausė, kiek kainuoja pas mane shoutout („Story“ nuotrauka su žyme). Tai apie 60 eurų“, – rašė ji. Būtent tokios sumos ji reikalauja už tai, kad savo paskyroje pasidalintų kito žmogaus profiliu. Taip tas žmogus gali sulaukti didesnio M. Šalčiūtės auditorijos dėmesio.

„Kiek nuotrauka/pranešimas, t.y. reklamos integracija instagrame, tai net nesakysiu, nes įperkama tik įmonėms ar smulkiems verslams, ir šiaip žmogaus profilio tokiu tipu reklamuoti paprasčiausiai neapsimoka“, – pridūrė ji.

Vėliau M. Šalčiūtė pasidalijo susirašinėjimo su sekėju nuotrauka. Ji rašė, kad reklaminė nuotrauka jos socialiniame tinkle kainuoja 550 eurų.

Komentarai

Reklama