Naktį virš miesto pastebėtas stulbinantis reginys VIDEO


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Praėjusios savaitės pabaigoje Kinijos danguje pastebėta paslaptinga šviesa, sugluminusi vietos gyventojus.

Šis šviesulys, lyg milžiniškas fakelas nušvietė naktinį dangų virš Pekino, Čongčingo, Šansi ir Vidinės Mongolijos regionų.

Žmonės suskubo fiksuoti šį neregėtą reiškinį ir diskutuoti apie tai, kas čia galėtų būti.

Šį dviejų minučių fenomeną žmonės apibūdino, kaip ryškiai baltos spalvos spindulius, kurių forma priminė „didžiulį pėdsaką“ arba „dirbtinę šviesą“, spindinčią iš debesų ir iš lėto judančią per dangų.

Žinoma, neapsieita ir be ateivių temos.

Tačiau kas tai buvo: motulė gamta ar patys žmonės?
Greičiausiai, jog patys žmonės. Nors oficialių patvirtinimų nėra, tačiau spėjama, kad tokį pėdsaką danguje galėjo palikti Kinijos karinių pajėgų vykdytas, ypač slapto ultragarsinio orlaivio DF-ZF bandymas. Anksčiau ultragarsinis orlaivis Pentagonui buvo žinomas kaip WU-14.

Visgi, oficialios Kinijos institucijos dar nepatvirtino naujausių bandymų vykdymo fakto.
Panašiu reginiu Pekino gyventojai buvo apstulbinti balandžio 27 d., kuomet danguje taip pat buvo pastebėtas keistas šviesos spindesys, kurį, kaip skelbiama sukėlė iš Taiyuano palydovų paleidimo centro paleista raketa, rašo dailymail.co.uk.

Tokie naktiniai raketų paleidimai ir jų išmetamosios dujos atrodo tikrai labai įspūdingai ir gali lengvai sugluminti žmones.

Taigi, nei ateiviai, nei motulė gamta čia rankų neprikišo. Greičiausiai. Didžiausia tikimybė, jog čia bus pasidarbavę patys žmonės.

Šaltinis: Gismeteo.lt

Komentarai

Reklama