Laivas, kuris prieš 90 metų dingo Bermudų trikampyje, galiausiai atsirado


Patinka? Duok Like!
[fblike]

1925-ųjų gruodžio mėnesį buvo pranešta, kad Bermudų trikampyje paslaptingai dingo laivas “SS Cotopaxi“. Praėjus 90 metų Kubos pakrančių apsaugos tarnyba pranešė, jog pastebėjo tą patį laivą netoli pakrantės.

Laivas buvo pastebėtas dreifuojantis į Vakarus nuo Havanos. Toje vietoje yra stipriai ribojamas jūros eismas, nes netoli yra karinė bazė. Pradžioje buvo bandoma susisiekti su laivo įgula, tačiau nesulaukus jokio atsakymo, buvo išsiųsta pakrančių apsauga.

Tik priplaukusi prie dreifuojančio objekto apsauga pamatė, kad tai visiškai apleistas laivas. Visus kariškius dar labiau glumino tai, kad jame nebuvo jokių žmonių palaikų.

“Atrodo, kad įgula iš šio laivo bandė išsinešdinti kuo greičiau. Ant stalų mėtėsi įvairiausi daiktai. Laive taip pat liko daugybė išgyvenimui reikalingų daiktų, todėl versija, kad įgula savo noru paliko laivą – mažai tikėtina“, – žurnalistams pasakojo Kubos pakrančių apsaugos vadas.

Kapitono užrašai padėjo nustatyti koks tai laivas

Laive buvo rastas kapitono W. J. Meyer žurnalas, kuriame jis aprašinėjo amerikiečių kompanijos laivo “SS Cotopaxi“ kelionę. 1925 lapkričio 29 d. laivas išplaukė iš Čarlstono uosto. Išvykimo dieną laive buvo 32 žmonės.

Žurnale toliau buvo aprašoma visa kelionė, tuo pačiu papasakojant ir įgulos narių gyvenimą, kai Gruodžio 1 dieną žurnalo įrašai baigiasi.

Neaiškus įgulos narių likimas

Ekspertai iš karto pastebėjo, kad laivas neįtikėtinai gerai išsilaikęs, nepaisant fakto, kad jis net 90 metų buvo nenaudojamas.

“Ši istorija turi daugybę nepaaiškinamų dalykų. Niekas negali pasakyti, kur laivas buvo visus šiuos metus, kas nutiko įgulai ir kaip “SS Cotopaxi“ sugebėjo nenuskęsti. Laivas apskritai neprimena tokio, kuris 90 metų būtų paliktas be priežiūros. Tikra mistika“, – pasakojo jūros laivų ekspertas.

Bermudų trikampis yra teritorijoje tarp Puerto Riko, Majamio ir Bermudų. Šioje mistinėje vietoje yra pradingę dešimtys laivų ir lėktuvų, kurių likimai neaiškūs iki pat šių dienų.

Komentarai

Reklama