Kaune užfiksuota vieša sekso scena (video)


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Viešoje vietoje sekso sceną nufilmavęs skaitytojas portalui „Kas vyksta Kaune“ teigė, kad savo poreikius tenkinančią porą pastebėjo trečiadienio vakarą, apie 21.30 val., prie Breslaujos gatvės, ant kalno vedančio link Dainų slėnio.

Atviroje vietoje piliečiai aistras galimai tenkino prie pat važiuojamosios kelio dalies, nepaisant, kad tokiu paros metu Kauno gatvėse gausu transporto priemonių ir vasarišku oru besidžiaugiančių pėsčiųjų.

„Išgirdau, kad kažkas rėkia, nueinu prie lango, o ten vaikinukas mojuoja“, – užfiksuoto meilės akto subtilybes pasakoja skaitytojas. Pasitikslinus, ar meilės aktas nebuvo imituotas, vaikinas tvirtino, kad romantiško akto epicentre užfiksuota moteris buvo be šortų.

Kadangi daugiau įvykio liudininkų į portalą „Kas vyksta Kaune“ nesikreipė ir šios situacijos detalėmis nesidalino, iki galo nėra aišku, ar tai tikra, o ne imituota sekso scena.

Portalas primena, kad kauniečiai savo meilės aktus demonstruoja jau ne pirmą kartą. Gana simboliška, kad vasara kursto aistras, praeitais metais taip pat birželio viduryje, meilės aktas užfiksuotas ir kauniečių pamėgtame Kalniečių parke.

Komentarai

Reklama