Ji pridėjo „Facebook“ prie draugų nepažįstamąjį! Kas baisaus gali nutikti po poros dienų?


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Šiais laikais beveik visi naudojasi įvairiais socialiniais tinklais. Jei jūs neturite „Facebook“, „Twitter“ arba „Instagram“ paskyros, tikriausiai gyvenate Mėnulyje!

Bet pats populiariausias tinklas, žinoma, yra „Facebook“, kur niekada negali žinoti, kas skaito tavo įrašus.

Toli gražu ne visi susimąsto apie su tuo susijusius pavojus ir negalvodami patenkina nepažįstamų asmenų prašymus priimti į draugus.

Šiandien papasakosime istoriją, neseniai tapusią socialinių tinklų virusine sensacija! Perskaitykite ją ir gerai pagalvokite!

Šią žinutę parašė buvusi teisėsaugos pareigūnė:

„Tam tikras vaikinas atsiunčia jums užklausą draugauti. Jūs jo nepažįstate, bet jo simpatiška profilio nuotrauka, todėl jūs priimate užklausą.

Šiandien jūsų dukra pirmąkart eina į mokyklą. Ji tokia miela  su nauja uniforma, kad jūs tiesiog privalote ją nufotografuoti ir paskelbti „Facebook“, kad parodytumėte visiems draugams ir artimiesiems.

Jūs tokia sužavėta, kad net pažymite „Facebook“, jog esate mokykloje, ir rašote: „Nesitiki, kad ji jau tokia didelė! Na, ir lekia laikas! Didžiuojuosi dukryte!“

Tuo metu paslaptingas nepažįstamasis, kurio draugystės užklausą jūs neseniai priėmėte, išsaugo jūsų paskelbtą dukters su nauja mokykline uniforma nuotrauką savo telefone ir išsiunčia ją 60 suaugusių vyrų po visą pasaulį su tokiu užrašu:

„Mergaitė. Amžius – 5 metai.

Kaštoniniai plaukai. Rudos akys.

5 000 dolerių.“

Jūs ne tik padovanojote savo dukters nuotrauką prekiautojui vaikais, bet ir pateikėte jam ant kibernetinės lėkštelės mėlynu krašteliu jos vardą ir mokyklos adresą. 15.00 val. jūs važiuojate pasiimti jos iš mokyklos, bet jos jau nebus.

Jums ir netoptelėjo, kad jūsų nuostabi mergaitė buvo parduota į vergiją 43 metų pedofilui, kai gižinėjote iš mokyklos namo, ir dabar vyksta į Pietų Afrikos Respubliką su maišu ant galvos, verkia, šaukia ir daužosi klykdama iš siaubo, nes kažkoks svetimas dėdulė paėmė ją iš mokyklos ir ji nežino, kur jos tėvai, kur ją veža ir kas jai nutiks.

LIAUKITĖS PRIDĖTI PRIE DRAUGŲ NEPAŽĮSTAMUOSIUS ir demonstruoti visą savo gyvenimą „Facebook“!

Jūs net neįsivaizduojate, kiek pasaulyje yra žmonių, pasirengusių pakenkti jūsų vaikui. Kiekvieną dieną pagrobiama tūkstančiai vaikų; daugelį jų parduoda juodojoje rinkoje ir slapta išveža iš šalies.

Mes galime padaryti tam galą išpopuliarindami šią temą internete, kad visi tėvai žinotų apie gresiantį pavojų.

Prašau jūsų:

  • Nepriimkite draugystės užklausų iš žmonių, kurių nepažįstate.
  • Nedėkite vaikų nuotraukų į profilio užsklandą.
  • Nesižymėkite vietose, kuriose lankotės su vaikais.

Papasakokite apie šį pavojų visiems tėvams!

Šaltinis

Komentarai

Reklama