Moteris ištekėjo už invalido. Bet ji net nenutuokė, kokia likimo dovana jos laukia vestuvėse


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Šios vestuvės jaunavedžių gyvenimus apvertė aukštyn kojomis, ir labai ilgam įsiminė jų vestuvių svečiams. Istorija vaikino, kuris savo nuotakai paruošė pačią nuostabiausią dovaną.

Praeityje Kevino Teiloro gyvenimas nebuvo ypatingai laimingas, juk prieš 13 metų jis susilaužė koją. Tokia trauma paprastai nepalieka didelių žymių, bet ne Kevino atveju.

Po traumos šiam vyrui išsivystė reflektorinė simpatinė distrofija. Kevino gydytojas pavadino Kevino atvejį pačiu sunkiausiu jo matytu susirgimu. 2009 metais išgyveno galutinį likimo smūgį: pažeistą koją reikėjo amputuoti.

Nežiūrint į nieką drąsus vyras stengėsi negalvoti apie savo nelaimingą likimą ir kartojo sau, kad galėjo būti ir blogiau. Štai ką sako apie Keviną jo draugas: „Kevino ypatingas bruožas yra tas, kad jis niekada nesiskundžia, kas benutiktų“. Ir greitu metu šio vienišiaus gyvenimas pasikeitė visam laikui.

Tai buvo meilė iš pirmo žvilgsnio. Kėdė-vežimėlis? Moteriai iš Teksaso buvo nesvarbi ši detalė. Kevino draugas žavisi: „Kevinas pasisuko ir aš pamačiau jo veide šypseną iki ausų, iškart buvo aišku, kad jie pora“. Įsimylėjėliai nusprendė atšokti vestuves ir kartu ruošėsi šiam nuostabiam įvykiui. Bet Kevinas Teiloras ruošėsi dar labiau ir sugalvojo savo nuotakai pateikti neįtikėtiną siurprizą.

Svečiai jau susirinko ir tėtis lydi nuotaką link altoriaus. Dvasininkas pasako visiems žinomus žodžius: :Prašom visus atsistoti“. Ir Kevinas ATSISTOJA! Nuotaka verkia iš džiaugsmo, ji taip sutriko, kad prarado žadą. Ji pirmą kartą stovi priešais savo mylimąjį.

Kevinas Teiloras mėnesių mėnesius ruošėsi šiai dienai. Paslapčia nuo savo mylimosios jis praėjo psichoterapijos kursą, darė begalę pratimų, kad įgyvendintų neįmanomą dalyką. Jis mokėsi vaikščioti su protezu, įveikdamas neįmanomą skausmą. Jam pavyko sustiprinti kojos raumenis. Tai truko tol, kol Kevinas savo vestuvių dieną neišdrįso atsistoti ir pažvelgti savo mylimajai į akis.

Iš pirmo žvilgsnio šio vyro istorija gali pasirodyti stebuklu. Bet iš tikrųjų Kevino laimė – didelio darbo su savimi ir tikėjimo rezultatas. Šis pavyzdys įrodė, kad reikia kovoti su aplinkybėmis, o ne prisitaikyti prie jų, sakant, kad tai toks likimas.

Komentarai

Reklama