Sausio 1 yra svarbiausia 2019 metų diena. Štai kaip jai pasiruošti, kad sėkmė lydėtų visus metus


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Kai tik laikrodis išmuš 00.00, prasidės visiškai naujas laikotarpis .

01.01 nėra paprasta data. Dėl ypatingos „magijos“ kiekvienas turės nuostabią, bet retą galimybę pritraukti turtą, laimę ir sėkmę į savo gyvenimą.

Gyvenime tokios datos vadinamos „veidrodžiu“ . Ši diena turi labai ypatingą galią, dėl labai paprastos priežasties – kokios nuotaikos būsite ir pradėsite naujuosius metus, tokie metai ir bus.

Keletas patarimų, kaip sutikti naujuosius metus, kad būtumėte sėkmingi.

Visų pirma: praleiskite šią dieną būdami geros nuotaikos. Padarykite tai, ką mėgstate ir neleiskite kitiems šios dienos sugadinti.

Šią dieną taip pat rekomenduojama pamiršti praeityje esančias neigiamas mintis – stenkitės, bent šią ypatingą dieną negalvoti apie praeities nuoskaudas ir stenkitės galvoti labiau teigimai ir mąstykite pozityviau.

Būkite geresni. Nereikia prisiekti, kad būtent šiais metais jūs būsite geresni, tačiau stenkitės nesipykti ir išlikti pozityvūs. Neigiamos mintys turėtų būti vengiamos bent jau šią dieną.

Jei turite praeities nuoskaudas, pamirškite ir atleiskite tiems, kurie jas sukėlė. Jei reikia, parašykite  savo jausmus ant popieriaus lapo, tada sudeginkite ir nebegalvokite apie praeities nuoskaudas. (tiesiog būkite atsargūs su ugnimi).

Nemanykite, kad atleidimas reiškia, kad dabar jūs turite vėl susitikti su draugais, kurie jus įskaudino. Atvirkščiai , iš savo gyvenimo pašalinkite toksiškus žmones ir energijos vampyrus – jie jums nieko gero neatneš nei 01.01, nei kitomis dienomis.

Taip pat puiki idėja parašyti pagrindinių tikslų ir užduočių sąrašą . Jei norite, galite pradėti rašyti dienoraštį, kuriame apibūdinate tai, ką nuveikėte per dieną, arba parašykite savo jausmus, mintis ir emocijas.

Nustokite kritikuoti save. Naujaisiais 2019 metais pabandykite sutelkti dėmesį į save. Tobulinkite savo įgūdžius, lavinkite savo protą.

Padarykite ateinančių mėnesių planą. Galbūt jūs visada norėjote aktyviai užsiimti sportu, joga, ar tiesiog atlikti pratimus – eikite į priekį! Suraskite laiko. Jei mums pasakysite, kad jūs neturite vienos minutės ar dviejų laisvo laiko per dieną, mes jumis nepatikėsime!

Jei norite pagerinti savo sveikatą, sutelkti dėmesį į tinkamą mitybą ir planuokite vizitą pas gydytojus – ypač jei kažkas jus neramina .

Ir nepamirškite, kad jums kuo daugiau teigiamų emocijų savo gyvenime . Galų gale, tiesiog būkite pozityvūs ir meilė, laimė, geri draugai , patys atsiras jūsų gyvenime.

Jei sutelksite dėmesį į šių mažų tikslų įgyvendinimą, jūsų 2019 m. Tikrai taps vienu iš geriausių ir turtingiausių jūsų gyvenime !

Būk Laimingas! 🙂

Šaltinis

Komentarai

Reklama