Sužinokite, kaip patikrinti ar kiaušinį padėjo sveika višta


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Šiandien tinkamos mitybos tema pasiekė naują lygį ir teisingai, nes maistas padeda jaustis sveikai. Iš to matyti, kad mums reikia pasitikėjimo, kad vartojamas maistas atsirado iš patikimo šaltinio.

Pakalbėkime apie vištos kiaušinius. Tai ne paslaptis, kad kiaušiniai yra sveiki maisto produktai.

Tačiau reikia suprasti, kad kiaušiniai iš inkubatorių labai skiriasi nuo tų, kurie yra sveiki, vaikščiojantys laisvai lauke.

Be abejo, kiaušiniai, kuriuos galima įsigyti iš įvairių ūkininkų, yra daug sveikesni ir geresni, palyginti su tais, kuriuos galime įsigyti parduotuvėje.

Trys skirtingų gamintojų kiaušiniai

Pirmoji pakuotė buvo įsigyta viename iš ūkių, antroji buvo nupirktas rinkoje, tačiau pardavėjai teigė, kad vištos, gyvena natūralioje aplinkoje ir valgo tik sveiką natūralų maistą. Trečioji kiaušinių pakuotė – iš prekybos centro.

Iš ūkio

Paimkite vieną iš kiaušinių, esančių mūsų pirmojoje pakuotėje. Mes sudaužėme jį į keptuvę, o trynys turėjo turtingą, oranžinę spalvą.

Iš rinkos

Prisiminkite, kad pardavėjai patikino: „Šių kiaušinių veislės vištos gyvena savo gamtinėje aplinkoje, taip pat vartoja natūralų maistą. Kiaušinį sudaužykite iš antrojo dėklo į tą pačią keptuvę.

Iš prekybos centro

Galiausiai, mes paimame kiaušinį, kurį įsigijome prekybos centre, tai darome tai pat, kaip su kitais.

Trys kiaušiniai keptuvėje

Būtina pažvelgti į trynių spalvas. Akivaizdu, kad iš ūkininko įsigytas kiaušinis labai skiriasi nuo kitų dviejų.

Pirmasis yra intensyvus, oranžinės spalvos trynys, o kiti du – geltoni, o atspalvis yra labai šviesus.

Padarykite teisingą pasirinkimą!

Oranžinės spalvos kiaušinio trynys reiškia, kad vištiena buvo gerai šeriama su natūraliu maistu. Tai reiškia, kad tokiame kiaušinyje yra omega-3 rūgščių, vitaminų D, A ir E bei beta karotino.

Deja, mes negalime to paties pasakyti apie rinkoje ir prekybos centre įsigytus kiaušinius.

Komentarai

Reklama