Ji papasakojo, kaip auklėja 6-metį sūnų. Ją palaikė 3 milijonai žmonių


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Jauna mama paskelbė „Facebook“ savo sūnaus auklėjimo būdą. Jis sulaukė šimto tūkstančių komentarų, beveik 3 milijonų „patinka“ ir 500 tūkstančių pasidalinimų. Štai ko ji moko savo mažąjį sūnų.

„Kartą per mėnesį mano 6-metis sūnus veda mane į pasimatymą papietauti. Jis atidaro man duris, pristumia kėdę, kai aš sėduosi, pasakoja, kaip praėjo diena, ir klausia, kaip praėjo manoji.

Tuomet jis apmoka sąskaitą pinigais, kuriuos uždirbo atlikdamas darbus namuose, ir net palieka padavėjui arbatpinigių. Tai darydama aš jį mokau, kaip reikia elgtis su merginomis ir kaip turi atrodyti pasimatymas. Aiškinu, kaip rodyti pagarbą savo mylimai moteriai (kol kas šią vietą užima jo mamytė).

Mes padedame į šalį savo mobiliuosius telefonus ir planšetes (išskyrus momentą, kai aš padariau šią nuotrauką), sėdime ir kalbamės apie tai, kas įdomaus nutiko per visą dieną, dalinamės savo planais ir t. t.

Aš mokau jį tinkamai elgtis prie stalo ir kad sėdėti pasimatymo su mama arba kuo nors kitu metu įnikus į savo mobilųjį telefoną – nemandagu. Jis mokosi suprasti pinigų vertę ir kaip reikia su jais elgtis. Jis kartoja matematiką, kai mes apskaičiuojame bendrą visko, ką norime užsakyti, vertę ir išskaičiuojame iš jos 15 % arbatpinigiams.

Taip, jis dar mažas, bet aš įsitikinusi, kad jis jau dabar turi to mokytis. Mokyti savo vaiką gerbti kitus žmones, o ypač moteris, – niekada nevėlu.

Kaip moteriai, kuri praeityje patyrė įžeidinėjimus ir su kuria elgėsi kaip su tuščia vieta, man labai svarbu išmokyti savo sūnų rodyti pagarbą. Šiandien labai daug vyrų net neįsivaizduoja, kaip reikia elgtis su moterimis arba kaip nuvesti jas į pasimatymą.

Man malonu žinoti, kad mano sūnus nepriklausys jų skaičiui.“

Šaltinis

Komentarai

Reklama