Graikų policija prašo atpažinti tabore rastą ir galbūt iš Rytų Europos atgabentą mergaitę


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Graikų policija paskelbė, kad surado galimai pagrobtą šviesiaplaukę mergaitę, kuri vadinama Marios vardu. Daroma prielaida, kad mergaitė galėjo būti pagrobta 2009 m., tačiau jos tapatybę dar bandoma nustatyti.

Keturmetė šviesiaplaukė mergaitė buvo rasta gyvenanti su romais ir nustatyta, kad ji nėra jų biologinis vaikas. Žaliaakė ir šviesiaplaukė Marija buvo verčiama elgetauti gatvėse, skelbia BBC.

Atlikus tyrimus, nesutapo mergaitės ir poros, prisistatančios jos tėvais, DNR. Šiuo metu mergaitę prižiūri globos tarnyba, o jos nuotrauka išplatinta siekiant surasti jos tėvus.

Gali būti iš Rytų Europos

Pareigūnai spėja, kad mergaitė galimai buvo ne tik pagrobta, bet tapo ir prekybos žmonėmis auka. Iš mergaitės išvaizdos ir veido bruožų daroma prielaida, kad mergaitė gali būti kilusi iš Šiaurės arba Rytų Europos.

Mergaitę globojanti organizacija paskelbė, kad vos tik atvykusi Maria buvo išsigandusi ir prastai prižiūrėta, tačiau geros sveikatos, o patekusi į globos instituciją šiek tiek atsipalaidavo.

Organizacija taip pat skelbė, kad sulaukė daug besikreipiančiųjų po to, kai buvo paskelbta, kad rasta galimai pagrobta mergaitė.

Britų poros Kate ir Gerry McCannų, kurių dukra Madeleine buvo pagrobta 2007 m. Portugalijoje, atstovas spaudai paskelbė, kad porai tai suteikia „didžiulę viltį“, jog vieną dieną jie dukterį ras gyvą.

Romų gyvenvietėje buvo atliktas policijos reidas, ieškant ginklų ir narkotikų. Pareigūnai atkreipė dėmesį į mergaitės ir jos tėvų išvaizdos neatitikimus patikrinę šeimos dokumentus.

Moteris sakė, kad 6 vaikų susilaukė per 10 mėnesių

Be to, nustatyta ir daugiau neatitikimų, pavyzdžiui, minėtos šeimos motina buvo nurodžiusi, jog susilaukė 6 vaikų per 10 mėnesių.

Tardoma, kaip su jais pradėjo gyventi Maria, romų šeima „nuolat keitė parodymus“, paskelbė graikų policija.

„Mergaitė galėjo būti pagrobta iš ligoninės arba atiduota netekėjusios motinos“, – dar vieną prielaidą paskelbė policija.

Šiuo metu Graikijoje nėra paskelbta tokio amžiaus mergaitės paieška, tačiau renkami duomenys iš visos Europos bendradarbiaujant su Interpolu.

Romų pora, 39-erių vyras ir 40-ies jo žmona, buvo sulaikyti ir yra įtariami mergaitės pagrobimu.

Šaltinis: www.delfi.lt

Komentarai

Reklama