Erotinė hipnozė internetu: patirk pasitenkinimą be jokio prisilietimo


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Ar esi ką nors girdėjusi apie erotinę hipnozę? Taip, taip! Patirti orgazmą galima ir nieko nedarant, tik gulint lovoje, atsipalaiduojant ir klausant.

Švelnus moters balsas liepia tau atsigulti ir atsipalaiduoti, o tuomet panardina tave į kvėpavimo meditaciją, trunkančią 13 minučių. „Aš stoviu ten, apsinuoginusi, šypsausi tau ir tiesiu ranką. Aš tavęs noriu“ – į ausį tau šnabžda geidulingas balsas ir žada oralines glamones, kokių dar niekuomet nepatyrei.

Šis 36 minučių trukmės įrašas YouTube svetainėje peržiūrėtas beveik 7 milijonus kartų. Tai vadinamoji erotinė hipnozė, viena iš galimų hipnofetišizmo (orgazmas be fizinio kontakto) atmainų, atkeliavusių iš BDSM pasaulio. Čia erotinė hipnozė neretai naudojama norint sustiprinti pojūčius vaidmenų žaidimo metu.

Erotinės hipnozės įrašuose balsu stengiamasi įvesti į transą, o tuomet tembro ar tam tikrų žodžių trigerių pagalba išprovokuojami ypatingi pojūčiai – šiuo atveju orgazmas. Šiek tiek purvinų kalbų, erotiškų dejonių ir tu pasineri į virtualią seksualinių malonumų realybę.

Ar tai veiksminga? Atsiliepimai skirtingi. Hipnozė praktikuojama jau ne vieną amžių ir, anot neurobiologės Nicole Prause, hipnozinis orgazmas anaiptol nėra tik išsigalvojimas. „Mes nežinome, kas išprovokuoja orgazmą, – pasakoja Nicole. –Tiesiog – bum! Ir magija įvyksta. Kol nesužinosime apie orgazmą visko, nereikėtų atmesti galimybės, kad erotinė hipnozė gali būti veiksminga“.

Komentarai

Reklama