KURIE ZODIAKO ŽENKLAI MYLISI DAŽNIAUSIAI


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Pasirodo, net ir tokie tyrimai atliekami! Sekso žaisliukų kompanija Lovehoney anonimiškai apklausė 3500 savo pirkėjų ir išsiaiškino, kurie Zodiako ženklai lovoje patys aktyviausi.

Paaiškėjo, kad aistringiausiųjų sąrašo pirmoje vietoje puikuojasi Vandeniai! „Vandeniai – seksualiai pozityviausias ženklas, – sako astrologė Cindy McKean. – Juos valdo Urano planeta, dovanojanti spontaniškumą ir emocionalumą. Seksas jiems toks pat natūralus ir būtinas procesas, kaip miegas ar valgymas.“

Nors Vandeniai seksualiniame gyvenime neabejotinai lyderiauja, antroje vietoje likę Jaučiai rodo daugiau ištvermės. Šio Zodiako ženklo atstovai spontaniškumu ir blyksinčiomis emocijomis nepasižymi, tačiau kai imasi reikalo, tai iki galo. Vadink juos sekso gurmanais, mėgstančiais pajusti visus meilės atspalvius.

Trečioji garbinga vieta atitenka Žuvims. Kas ten sakė, kad Žuvytės ramios ir nuobodžios? Lovoje jų išradingumui ir drąsai nėra lygių. Šio Zodiako ženklo atstovai sekse prioritetą teikia partneriui, tad dėl sprogdinančio orgazmo gali nedvejoti – jei reikia, tai bus! O ir tabu jiems neegzistuoja – Žuvys mėgsta eksperimentuoti ir atrasti kažką naujo.

Mergelės liko ketvirtoje vietoje. Tikriausiai jau žinai, kad šio ženklo atstovai – perfekcionistai, tad ir lovoje jie nori gauti tik aukščiausius įvertinimus. Šiek tiek dėmesio Mergelėms tikrai nepakenks, tad nepagailėk komplimentų ir tikrai sulauksi atpildo.

Penktoje vietoje liko Liūtai. Taip, mes irgi stebimės, kodėl ne pirmoje. Seksas Liūtams – tiek vyrams, tiek moterims – tai dar vienas būdas parodyti savo pranašumą prieš visą likusį pasaulį. Ir negalima ant jų pykti, nes Liūtų gabumai šioje srityje tikrai neeiliniai.

Šaltinis: www.cosmopolitan.lt

Komentarai

Reklama