AR ATSPĖSITE, KURI YRA VAIKO MAMA? ATSAKYMAS NUSTEBINS NE VIENĄ


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Mėgstate išbandyti savo budrumą ir asmenybę įvairiose psichologiniuose testuose? Tuomet jums tikrai patiks šis testas, kurio metu ne tik išbandysite save, bet galbūt ir sužinosite kažką naujo.

Įdėmiai įsižiūrėkite į paveikslėlį ir atsakykite: kuri iš jų yra vaiko mama?

ATSAKYMAI

Jeigu jūs manote, kad vaiko mama yra pirmoji moteris. Daugelis žmonių pasirenka būtent šį atsakymą, nes pirmoji moteris atrodo vyresnė ir brandesnė, todėl didesnė tikimybė, kad ji ir yra tikroji vaiko mama. Nors šis pasirinkimas yra klaidingas, vis dėlto tai išduoda, kad esate gana kūrybinga asmenybė, gebanti pastebėti detales ir jas susieti.

Aplinkinius traukia jūsų noras pažinti, eksperimentuoti ir dalintis savo žiniomis.

Jeigu jūs manote, kad vaiko mama yra antroji moteris. Šį atsakymą dažniausia pasirenka žmonės, jau turintys vaikų. Kadangi jie puikiai žino, kaip elgiasi vaikas prie savo tėvų.

Pasak atliktų tyrimų, vaikas, būdamas tokioje vietoje tarp dviejų moterų, dažniausia būna atsisukęs į savo mamą. Tokiu būdu jis stebi, ar gaus mamos pritarimą ir nori ją matyti savo akiratyje. Pasirinkę šį atsakymą žmonės ne tik teisingai įveikė šią užduotį, bet puikiai geba elgtis ir savo šeimoje. Būtent ji jiems yra tvirčiausias gyvenimo pagrindas, o vaikus jie vertina už viską pasaulyje.

Informacijos šaltinis: tv3.lt

Komentarai

Reklama