Ta senė nuviliojo mano vaikiną… Tikra istorija…


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Niekada nežinai, kur tyko pavojus. Štai, pavyzdžiui, seksualios vyresnės moterys švilpia gražuolių jauniklių vaikinus. Netiki? Taip tikrai būna! Ir ne taip retai, kaip gali atrodyti.

Emilijos istorija

Tada man buvo 22-eji, jis – metais vyresnis. Mudu draugavome metus, netgi susižadėti spėjome. Kaip tik tuomet pradėjau eiti naujas pareigas ir darbo reikalais tekdavo dažnai vykti iš Vilniaus į Klaipėdą. Kartais ir keletą dienų ten užtrukdavau. Mylimasis jautėsi kiek apleistas, bet kantriai tylėjo ir ėmė daug laiko praleisti su savo geriausiu draugu ir jo 35 metų žmona. Tiesą sakant, jie labai susibičiuliavo – mano vaikinas dažnai skambindavo jai, kai manęs nebūdavo. Ta moteris atrodė jaunatviškai, rengėsi šiek tiek provokuojamai, tačiau mano širdis nė karto nevirptelėjo iš pavydo: buvau įsitikinusi, kad ji mano sužadėtiniu rūpinasi motiniškai. Aha!

Vieną dieną geriausias vaikino draugas užsako pas mane. Atrodė sutrikęs. Kai paklausiau, kas nutiko, pasiūlė pasiteirauti pas Julių – mano sužadėtinį. Moteriški instinktai pabudo: iš karto supratau, kas vyksta. Tą patį vakarą prirėmiau jį prie sienos. Jis kaip įmanydamas stengėsi neigti užmezgęs romaną, bet prisipažino, kad… nuoširdžiai myli tą moterį! Kaip gražu: matai, ne koks vietinės reikšmės pasitratinimas, o meilė! Nusimoviau sužadėtuvių žiedą ir šveičiau į žemę. Jis dar mėgino tikinti mane, esą labai stengėsi išsaugoti mūsų santykius, tačiau yra bejėgis prieš jausmus. Kuo viskas baigėsi? Žavioji tetulė išspyrė savo vaikiną pro duris, pekeitusi jį nauju žaisliuku – mano buvusiu vaikinu. Ilgai tai netruko. Jau po pusmečio mačiau ją su kitu.

Živilės istorija

Mudviejų reikalai klojosi kuo puikiausiai, kol vieną dieną jam pradėjo skambinėti kažkokia moteris. Tikrai nebuvau sužavėta tų skambučių, bet Saulius juokėsi – ką, pradėsiu pavydėti kažkokiai močiutei? Jiedu buvo kolegos ir artimiau susibičiuliavo grįždami iš tos pačios komandiruotės.

Ir iš tiesų – kas bendro gali sieti 20 metų vaikiną su beveik 50 sulaukusia moterimi? Tik draugiški darbiniai santykiai. Todėl neprieštaravau, kad mano vaikinas nutarė savaitgalį pasikviesti keletą kolegų. Pamačiusi ją iš karto nusiraminau: tona makiažo, drabužiai visai ne pagal amžių – bandymas atrodyti jauniau tiesiog kėlė juoką. Kažką tuo klausimu pašmaikštavau savo mylimajam, bet jis lyg ir įsižeidė… Likau nesuprasta.

Tiesą sakant, kompanijoje jaučiausi kaip trečia koja. Kalbos sukosi apie jų darbą ir man beliko maloniai šypsotis. Tad kai visi nusprendė vakarą pratęsti mieste, atsisakiau ir likau namuose. Prabudusi naktį savo draugo neradau – į žinutes neatrašo, telefono nekelia. Parsivilko tik pusiaudienį, akis nunarinęs. Būtų bent pasistengęs apsimesti, gal nieko ir nebūčiau supratus, bet ant kaktos buvo parašyta – KALTAS. Kaip ir nutuokiau, miegojo jis svetimoje lovoje, tik tą minutę man vis dar nedašuto, kad naktį jis praleido su ta jauniklę vaidinančia sene. O siaube… Išgirdus tiesą net rankos nusviro. Dar niekada nesijaučiau taip pažeminta.

Komentarai

Reklama