Visi galvoja, kad šie jaunuoliai yra vaiko tėvai. Iš tiesų jie yra vaiko seneliai


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Visi tėvai žino, kokia ypatinga yra kūdikio gimimo diena. Tada gyvenimas pasikeičia įvairiais būdais. Naujasis žmogus pasveikinamas atvykęs į pasaulį, o tėvai turi pasirūpinti, kad sudarytų jam kuo geresnes gyvenimo sąlygas. Jenni Medlam iš Hull buvo tik 17 metų, kai ji pirmą kartą tapo mama. Tada ji pagimdė dukrą Charmaine. Šiomis dienomis Jenni ir jos vyras atsidūrė laikraščio antraštėse. Jų 16-metė dukra tapo mama, pranešė britų dienraštis „Daily Mail“.

Žmogaus gyvenime daug kas vyksta. Stengiamės susikurti mums tinkantį gyvenimą. Su svajonių namais, svajonių karjera ir tinkamu partneriu šalia. Ne visi ryžtasi tuoktis. Tačiau poroms, kurios tai padaro, tai yra didelis žingsnis tiek santykiuose, tiek gyvenime. Jenni Medlam, tokio jauno amžiaus pagimdžiusi dukrą, turėjo greitai subręsti. Jenni tuo metu buvo tik 17 metų. Ji tapo jauna mama, kuri turėjo prižiūrėti vaiką.

Netrukus ji tapo ir kitų dviejų vaikų, kuriems dabar 13 ir 10 metų, mama. Žinoma, ankstyva motinystė daugeliu atžvilgių pakeitė jos gyvenimą. Ji turėjo viena auginti dukrą. Tačiau praėjus keliems metams ji sutiko savo didžiąją meilę Richardą. Buvo akivaizdu, kad Charmaine jam taip pat buvo dukra. Į savo patėvio vaidmenį jis žiūrėjo labai rimtai. Dabar pora įžengė į kitą santykių lygį.

tėvai

Jie tapo seneliais

Jų dukra Charmaine pranešė, kad laukiasi kūdikio. Šis įvykis pakeitė jų visų gyvenimus. 34 metų Jenni ir 35 metų Richardas tapo seneliais. Britų dienraštis „Daily Mail“ praneša, kad pirmojo anūko susilaukusi pora greičiausiai tapo jauniausiais seneliais Jungtinėje Karalystėje.

16-metė Charmaine šiais metais pagimdė savo dukrą Isla-May. Jenni ir Richardas sako, kad nepažįstami žmonės dažnai klaidingai mano, kad jų mažoji anūkė yra jų dukra. „Kai mes esame su Isla, visi mano, kad ji yra mano ir Richardo dukra. Kai mes jiems paaiškiname, kad mes tikrai esame seneliai, visi yra visiškai šokiruoti“, – pasakojo Jenni. Nepažįstami žmonės niekada nenori tikėti jų paaiškinimais.

Nepažįstami žmonės nenori tikėti šia istorija

Žmonės galvoja, kad kadangi Jenni ir Richardui dar tik trisdešimt, jie turi būti Isla-May tėvai. „Tą akimirką, kai Charmaine mums pasakė, kad yra nėščia ir būsime seneliai, buvome labai šokiruoti. Buvo įdomu, bet mums patinka atlikti savo naują vaidmenį. Aš esu močiutė, o Ričardas yra senelis. Būti jaunais seneliais reiškia tik tai, kad turime daugiau laiko mylėti savo anūką ir daugiau laiko juo rūpintis. Netgi gali būti, kad sulauksime proanūkių“.

tėvai

Ji norėjo palaikyti dukrą

Charmaine buvo labai jauna, kai pastojo. Jennis neabejojo, kad ją reikia palaikyti visomis jėgomis. Ji puikiai žinojo, kaip sunku vienišai, jaunai mamai. Todėl jai buvo dar svarbiau tapti atrama dukrai. „Tiksliai žinojau, kaip turėjo jaustis Charmaine, prieš pasakydama mums, kad yra nėščia. Pasakiau jai, kad tai yra jos kūnas ir jos sprendimas, ir aš ją palaikysiu, kad ir kokį sprendimą ji priimtų“.

Linkime šiai šeimai viso ko geriausio. Kaip smagu, kad jie palaiko vienas kitą!

Komentarai

Reklama