Vangos pranašystės. Kas laukia žmonijos „tokia svarbia data“ 2022-02-22?


Patinka? Duok Like!
[fblike]

2022 02 22 – galingiausia įdomią skaičių kombinaciją turinti šių metų diena. Tokios datos, kurias galima perskaityti vienodai tiek iš priekio, tiek iš galo, vadinamos veidrodinėmis. Pažymėtina tai, kad ši data veidrodinė, dieną rašant pradžioje, o metus gale, kaip tai daro nemaža dalis pasaulio: 22 02 2022. Kuo ji ypatinga ir kaip tokią dieną elgtis pataria numerologai, astrologai?

Absoliučiai veidrodinės datos (palindromas) – labai retas įvykis, pasitaikantis ne kiekvienais metais.

Tokia diena pagal mums įprastą datos rašymo būdą buvo 2021 12 02. O tokia diena kaip šiandien, sudaryta tik iš dviejų skaitmenų, pasikartos negreit (2111 11 11). Pasak numerologų ir ezoterikų, data 2022 02 22, prisotinta siautulingos pokyčių energijos, padalins pasaulį į prieš ir po. Taip pat kiekvienas žmogus šią dieną turi galimybę pritraukti grandiozinius pokyčius į savo gyvenimą.

Ar pokyčiai bus į gerą, ar į blogą pusę, priklauso tik nuo mūsų minčių, kalbų ir veiksmų šią dieną! Pasirinkimo laikas Pasak astrologės ir numerologės Jolantos Jurkynienės, data 2022 02 22 atspindi numerologijoje kuriantį ir griaunantį metų skaičių 6, talpina savyje ir veiklos, valdžios, kontrolės, verslumo, kūrybiškumo, oratorystės energijas. „Itin svarbu suvokti, ko norime iš gyvenimo, matyti jį tarsi iš dviejų pusių – išorinę ir vidinę jo išraišką, atvirą ir nematomąją.

Yra pavojus nuklysti nuo tiesos bei išminties kelio, pasirinkti priklausomybes, agresiją, intrigas, bet kiekvienas turi galimybę ir sveikti, pagyti, transformuotis, imti šia pozityvia energija dalintis su kitais.

Vasario mėnuo – transformacinis, pereinamasis, kai tarsi persikrauna gamta, žmogus ir visata. Mūsų mintyse, kalboje, veiksmuose turi matytis dvasinio tikėjimo, besąlyginės meilės, atjautos ženklai, nusispalvinę gėrio bei priėmimo aura.

Visa kartosis ateities įvykiuose, santykiuose bei kartose. Stebėkite, kas vyksta. Neteiskite. Kurkite pamatą ir strategiją finansiniams sumanymams, naujiems uždarbio šaltiniams, išmintingai dėliokitės planus. Dėkokite už siunčiamus ženklus“, – pataria J. Jurkynienė. Veidrodinė data numerologijoje, anot pašnekovės, – tarsi Mėnulio jaunatis astrologijoje. „Metas sėti norų sėklas, kurti savitą realybę, pasirinkimus leisti lemti širdies vedimui.

Paklauskite savęs, kuo šiandien esate labiau žmogus? Kur ir kas Jūsų stiprybės, vertės šaltinis? Kuo asmeniškai prisidedate prie švarios gamtos, tvarios buities, darnios šeimos bei šalies? Datoje esantis 0 – vystymosi, tobulėjimo ženklas, visko pradžia ir pabaiga kartu.

Tarsi uždaras ratas. Visuma ir neribotas potencialas. Du nuliai tik sustiprina galimybę kažką naujo, svarbaus ir vertingo pradėti. 2 – partnerystės, dualumo skaičius. Juk visa pasaulyje turi dvi puses: regimąją ir neregimąją, moteriškąją ir vyriškąją, dvasinę ir materialiąją, dešinę ir kairę, teigiamą ir neigiamą, šviesą ir tamsą, rytą ir vakarą ir pan. Astrologijoje – tai Mėnulio planeta, atspindinti pasąmonės labirintus, kuriuose iki vasario 23 d. popietės gausu nuoskaudų, pavydo.

Pasistenkite veidrodinę dieną vengti pykčio, agresyvios kalbos, konfliktų. Siekite kompromisų, pusiausvyros, lygybės, taikos.

Kadangi vasario 22 d. bus Mėnulio 22 diena, tad energijų telkinys bus sprogstamojo pobūdžio, lydimas didžiulio perversmo, o tai susiję su ypatingu astrologiniu reiškiniu – Plutono grįžimu į gimties vietą po 248 metų, tiek laiko truko jo kelionė aplink Zodiako žvaigždyną.

Šiandien visame pasaulyje mokama už visas mentalines ir materialias nuodėmes, kad įvyktų daugiau ar mažiau sklandus žmonijos perėjimas 2022-2024 m. į kitą būties lygmenį, kuriame žmogus turėtų suvokti save begalybės ir amžinybės erdvėje kaip vienį su gamta, žeme ir kitu žmogumi“, – aiškino astrologė ir numerologė J. Jurkynienė.

Komentarai

Reklama