Tai, ką jūs pamatėte šiame paveiksle pirmiausia, papasakos apie jus geriau, nei bet koks psichologas


Patinka? Duok Like!
[fblike]

O ką matai tu? Lūpas, šaknis, dantis? Žvilgtelėję į paveikslą, skirtingi žmonės gali pamatyti skirtingus dalykus. Kažkas pasakys :bet juk čia medžiai“, kažkas aiškiai matys lūpas. O ką matai tu? Sužinok, ką reiškia kiekvienas pamatytas vaizdas.

Šaknys. Jei metęs pirmą žvilgsnį, tu pamatei šaknis, tai tu vienareikšmiškai esi intravertas. Kai tave kritikuoja, tu išklausai viską ramiai ir priimi konstruktyviai. Galima pasakyti, kad tai tam tikras gautas patarimas savęs tobulinimui, kurį tu būtinai priimsi ir viską pakeisi į gera.

Neįsivaizduoji gyvenimo be disciplinos. Moralė ir gyvenimiški principai visada yra pirmoje vietoje. Tai leidžia tau būti tikru valios žmogumi ir pasiekti, ko tu nori. Visada yra siekis save patobulinti. Bet tavo nepriklausomybės niekas neatims. Netgi tavo susitaikymas nelaimės, jei kas nors panorės tau įpiršti savo nuomonę. Sveikas protas su dalele užsispyrimo. Visa tai apie tave!

Medžiai.  Pamatęs pirmiausia medžius, gali būti tikras, tu – ekstravertas. Tu gali būti mandagus su žmonėmis, bet niekada neleisi jiems „atsisėsti tau ant sprando“.

Santykiuose su artimaisiais ir giminaičiais tu esi maksimaliai nuoširdus ir būtinai ištikimas. To paties lauki ir iš jų. Galima netgi teigti, kad tu esi reiklus artimiesiems. Norėdamas užsitarnauti tavo pasitikėjimą, žmogus dar turi pasistengti. Yra tavyje ir paslaptingo patrauklumo. Visų šių savybių visuma tavyje sukuria paslaptingumą. Mažai kas žino, ką tu iš tiesų galvoji.

Pirmiausia pamatei lūpas? Tu ramus žmogus. Gyvenimo sunkumus tu, žinoma, įveiki. Bet, jei galėtum, norėtum jų išvengti. Tavo mintims būdingas lankstumas.

Nežiūrint į savo išmintingumą, gali būti ir naiviu. Tai ne apie kvailumą, o greičiau, apie per didelį tikėjimą kitais žmonėmis. Amžinas siekis aplinkiniuose matyti tik gera. Kas nors gali priimti tave kaip silpną žmogų, arba manyti, kad tau reikia pagalbos. Bet taip nėra. Gerumas – tai ne silpnumas. Tai – tavo stiprioji pusė.

Artimieji gali tavimi pasitikėti. Jie ateis tavo patarimo ir būtinai į jį įsiklausys!

Komentarai

Reklama