Pašalinkite iš savo gyvenimo 10 nereikalingų dalykų ir pajusite, kaip jus užplūsta laimė ir pasitenkinimas


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Ne tik perskaityk…, bet ir pabandyk!

1.Atsisakykite visada įrodinėti savo tiesą.

Mūsų tarpe tiek daug tokių, kurie net rizikuodami sugadinti puikius tarpusavio santykius, suteikdami skausmo ir sudarydami stresinę situaciją, negali susitaikyti ir į viską žiūri kitaip. Tikrai to daryti neverta.

2.Nustokite kontroliuoti.

Atsisakykite noro kontroliuoti viską, kas vyksta su jumis, – situacijas, įvykius, žmones ir kt. Tegu tai bus giminės ir artimieji, kolegos ar nepažįstami gatvėje – tiesiog leiskite jiems būti tokiems, kokie jie yra.

3.Atsisakykite kaltės jausmo.

Liaukitės kaltinti kitus už tai, ką jūs turite ar ko neturite, ką jūs jaučiate ar ko nejaučiate. Baikite švaistyti energiją ir prisiimkite atsakomybę tik už savo gyvenimą.

4.Sustabdykite negatyvų pokalbį su savimi.

Kiek daug žmonių kenkia sau tik todėl, kad leidžia negatyvioms mintims ir emocijoms įsivyrauti jų gyvenime. Netikėkite viskuo, ką sako jūsų loginis protas. Jūs geresni ir daugiau verti negu patys apie save galvojate.

5.Atsikratykite įpročio nuolat skųstis – žmonėmis, situacijomis, įvykiais, kurie padaro jus nelaimingais, liūdnais ir nusivylusiais.

Niekas negali padaryti jus nelaimingu, jokia situacija negali jūsų įskaudinti. Ne situacija sukelia jums vienokius ar kitokius jausmus.

6.Atsisakykite kritikos.

Liaukitės kritikuoti žmones, kurie kitokie negu jūs, ir įvykius, kurie neatitinka jūsų lūkesčių. Mes visi esame skirtingi.

7.Išsivaduokite poreikio padaryti kitiems įspūdį.

Nustokite apsimetinėti ir dėtis tuo, kuo nesate. Nusimeskite kaukę, priimkite ir mylėkite savo tikrąjį Aš.

8.Liaukitės priešintis permainoms.

Permainos  – tai yra normalu, jos būtinos ir neišvengiamos tam, kad galėtume judėti iš taško A į tašką B. Permainos padeda pakeisti ir mūsų, ir aplinkiniams gyvenimą tik į gerą pusę.

9.Nenaudokite etikečių.

Nustokite  ženklinti žmones ir įvykius, apie kuriuos jūs nežinote ir, paprasčiausiai, kurių nesuprantate.  Ir palaipsniui jūsų sąmonę atsivers naujovėms.

10.Paleiskite praeitį.

Žinome, kad tai sunku. Ypač tuomet, kai praeitis jums labiau patinka, nei dabartis, o ateitis šiek tiek gąsdina. Bet jūs turite suprasti vieną dalyką, kad dabartis  –   viskas, ką jūs šiuo metu turite.

Komentarai

Reklama