Po žmonos mirties vyras liko su šešiais vaikais, tačiau likimas jam atsilygino


Patinka? Duok Like!
[fblike]

31-erių metų Rusijos gyventojas Anton Kudryavtsev, tapo žinomas po to, kai pradėjo vienas auginti savo šešis vaikus. Jo gyvenime nutiko tokia tragedija, kurios nelinkėtum net didžiausiam priešui. Vyro žmona mirė nuo vėžio ir paliko vyrą našliu.

Liūdesys į šeimą atėjo labai netikėtai, kai Anton ir Anya jau augino tris vaikus. Jie laukė šeimos pagausėjimo, kai žmona išgirdo šią siaubingą diagnozę. Anya nusprendė paaukoti savo gyvybę dėl trynukų, kurių laukėsi.

Žurnalistai aprašė istoriją apie vienišą tėvą, kuris augina net šešis vaikus ir taip vyras tapo žinomu visoje šalyje. Antonas sulaukė daugybės laiškų su palaikymu. Vyras net susitiko su keliomis moterimis, bet jau per pirmą pasimatymą pasidarė aišku, kad jos netinka šeimyniniam gyvenimui.

Tarp visų žmonių kurie jam paraše buvo ir Liudmila, kuri vėliau tapo jo žmona. Pora susitarė susitikti, o vyras į pasimatymą atėjo su visais savo vaikais.

Liudmila iš karto sužavėjo tiek vyrą, tiek vaikus. Dukrelės nenorėjo nulipti nuo moters rankų, o vyresnieji sūnūs tėčiui tik pasakė: „Ji labai šauni moteris ir turėtų su mumis apsigyventi“.

Po kiek laiko Antono mylimoji, kuri jau turėjo vieną vaiką iš pirmos santuokos, teigė kad turėjo pranašišką sapną. Ji susapnavo, kad pagimdys septynis vaikus. Kitą dieną ji pamatė straipsnį apie Antoną ir suprato, jog tai jos likimas.

„Pradžioje aš jam jaučiau tik gailestį, todėl parašiau laišką su palaikančiais žodžiais. Tačiau vėliau viskas dėliojosi savaime ir jame pamačiau savo vyrą“ – sako Liudmila.

Liudmila gyveno Omske, o Antonas su vaikais gyveno kaime, kuris buvo 90 km nuo moters. Visgi tai tikrai netapo kliūtimi jų santykiams ir moteris greitai persikėlė gyventi į kaimą.

Vestuvės buvo kuklios. Antonas su Liudmila susituokė kaimo bažnyčioje ir kitą dieną pasileido į kelionę, o vaikučius paliko saugoti močiutei. Grįžus namo jaunavedžių laukė dar viena staigmena. Jų šeimą papildė dar du vaikučiai!

Pora padėdavo žmonėms reabilitacijos centre, kur apsistoję benamiai ir nuo narkotikų, bei alkoholio priklausomi žmonės.

Viena iš ten buvusių moterų mirė ir paliko du vaikus našlaičiais. Vaikų įsivaikinti niekas taip ir nenorėjo, todėl Antonas ir Liudmila juos priglaudė į savo šeimą.

Pora teigia, kad dar du vaikeliai tikrai nepasunkins jų gyvenimo, o gyventi bus tik linksmiau.

Dėl vaikų Liudmila metė savo mylimą darbą, nors tai buvo vienas sunkiausių sprendimų jos gyvenime. Dabar kiekvieną dieną, nesvarbu ar savaitgalis ar ne, moters rytas prasideda pusę aštuonių. Vien sriubos per kartą reikia išvirti 5 litrus!

„Pradžioje galvojau, kad aš visko nesuspėsiu, tačiau Antonas man mielai visada padeda ir aš sugebu rasti poilsio ir sau.“

Šeima gyvena ne itin dideliame name, tačiau Antonas stengiasi jį suremontuoti kuo geriau.

Porai tai pat nelengva užduotis aprūpinti ir naujuosius šeimos narius, kurie gyvenime nematė nieko gero. Kiekvienas saldainis jiems suteikia didžiulę laimę.

Šeima kreipėsi į valstybę pagalbos, kad ji padėtų su mini autobusu. Dabar šeima turi mašiną, bet vaikams tenka sėsti vieniems ant kitų.

Neįmanoma nesižavėti šios nuostabios poros gerumu. Linkime jiems didžiausios laimės gyvenime!

Patiko? Pasidalink su draugais 🙂

Komentarai

Reklama