Parapsichologas Krzysztofas Jackowskis: pasaulis yra ant labai liūdnų įvykių slenksčio


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Kaip prognozavo garsus lenkų parapsichologas Krzysztofas Jackowskis dar 2020 m. gruodžio mėn., iki 2021 m. kovo pabaigos geopolitinė padėtis radikaliai pablogėjo, o dabar visi tik bando išsiaiškinti, kur ir kaip visa tai sprogs.

Akivaizdu, kad norėdamas kažkaip padėti vargšams politiniams klounams, kažkaip apsispręsti, Krzysztofas šiandien paskelbė naują vaizdo įrašą, kuriame (antroje vaizdo įrašo pusėje) pasakojama, kur, kaip ir kas nutiks.

Kažkokio naujo mutantinio maro protrūkis Europoje, greičiausiai pietuose – pietinė Lenkijos dalis bus visiškai užblokuota, o laikraščiai bus nudažyti tamsiai raudona su mėlynais taškeliais spalva. Mėlyni taškai parodys rastus infekcijos židinius, kuriuos jie bandys sugauti visomis jėgomis.

Tai bus kažkas naujo ir unikalaus. Artimuosiuose Rytuose artimiausiu metu kils karinis konfliktas. Viskas prasidės nuo mūšio ore, bus kažkoks lėktuvų mūšis, tai yra, mūšis nebus vienpusis.

Be to, Viduriniuose Rytuose įvyks kažkas panašaus į incidentą su biologiniais ginklais: žmonėms, dažniausiai civiliams, ant rankų ir veido bus kažkokios geltonos dėmės. Jos išsipūs, įtrūks ir išopės.

Aš matau Rusijos karius – jie užima kažkokį žemės gabalą, kažkokią mažą teritoriją. Ir šioje srityje taip pat kažkokia infekcija – tos pačios geltonos dėmės ir opos. Visas pasaulis į pasipiktinimą žiūrės į tai, kas vyksta. Atrodo, kad šią akimirką Europa pradės plyšti.

Yra tam tikras pasaulinis planas, patvirtintas ir paleistas iš viršaus, tačiau kai kurie Europos lyderiai staiga apsigalvos ir nenorės, kad visi dalyvautų šiame procese. Vanduo … matau vandens paviršių.

Bus tam tikra vandens problema, galbūt problema dėl kažkokio apsinuodijimo vandeniu. Po to, bus iškilmingos laidotuvės kokiam aukštam vadovui. Tai įvyks netikėtai ir bus kaip žaibas iš dangaus.

Tai taip pat taps tarsi saugiklio kibirkštis tolesniems pasaulio įvykiams. Krzysztofas nieko tiksliai nenurodo – nei vietos, kur bus naudojami cheminiai ginklai, nei politiko, kuris mirs ir sukels audrą, vardo visame pasaulyje. Bet, kaip sako aiškiaregis, viso to perspektyva yra labai trumpalaikė, netrukus viską sužinosime ir pamatysime patys, todėl stebime įvykių eigą.

Straipsnio autoriaus nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone.

Šaltinis: https://paranormal.lt/parapsichologas-krzysztofas-jackowskis-2021-03-27

Komentarai

Reklama