Klaipėdos rajono medikė skiepus išvadino nuodijančiais marmalais, valdžią – parazitais


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Komentarų skiltyje sublizgėjo medikė iš Klaipėdos rajono, vakcinas išvadinusi marmalais, kurie išnuodys žmones, – skelbia portalas LRT.lt.

Žinutė, kad Kėdainiuose po trečios vakcinos dozės neva mirė 47 metų moteris, sklandė šiomis dienomis. Po šiuo skelbimu į diskusijas įsivėlė vakcinaciją palaikantys ir prieš skiepus nusiteikę žmonės.

Tarp pastarųjų pasižymėjo ir Gargždų greitosios medicinos pagalbos skyriuje dirbanti medikė.

„Gaila jaunos mamos ir našlaičio. Tie parazitai išnuodys visus su savo marmalais. Miršta po trečio, o kas bus po 4, 5 ir t. t. Kodėl iš Seimo niekas nekrenta?

Buvo suvaidinta, kad skiepijasi. Jie tik imitavo. Susileido velniai ką žino, atseit pasiskiepijo.

Mulkina žmones ir tiek. Parazitų valdžia. Kad jie visi išstiptų kaip musės, gal nebenuodytų žmonių“, – socialiniame tinkle „Facebook“ dėstė minėtos įstaigos skubiosios pagalbos specialiste prisistatanti moteris.

Klaipėdos rajono savivaldybės Gargždų pirminės sveikatos priežiūros centro (Gargždų PSPC), kuriam ir priklauso Gargždų greitosios medicinos pagalbos skyrius, vyriausiasis gydytojas Petras Serapinas teigė, kad jo, kaip mediko, nuomonė yra vienareikšmiška – medikams užsikrėsti COVID-19 yra didelė rizika, todėl jie turėtų paisyti visų galimų saugumo priemonių, įskaitant tiek vakcinaciją, tiek šiame darbe būtinas asmens apsaugos priemones.

Vis dėlto P. Serapinas neslėpė, kad anksčiau jau yra tekę kalbėtis su kitais darbuotojais dėl panašių incidentų, o kitokią nuomonę dėl vakcinacijos, nei priimta visuotinai, turi apie 15 proc. darbuotojų.

Gargždų PSPC vyriausiasis gydytojas teigė su darbuotoja aptarsiantis jos pareiškimus, tačiau leido suprasti, kad nušalinimo nuo pareigų ar panašių veiksmų nereikėtų tikėtis, mat darbuotojų ir taip nėra daug.

Medikė apgailestauja

Prieš skiepus nukreiptu komentaru dėmesį atkreipusi medikė dar tą pačią dieną savo poelgį aptarė su Gargždų PSPC vadovu.

Tiesa, aiškėja, kad moteris yra pasiskiepijusi. Ji tvirtino, jog nėra nusiteikusi prieš vakcinaciją, o dėl savo žodžių internete gailisi.

„Aš nesu prieš vakcinaciją, aš pati esu pasiskiepijusi. O tai, kad kažką parašiau… Visi rašo žmonės. Aš savo nuomonę reiškiu. Aš nežinau, ar čia blogai padariau.

Aš žadu daugiau neberašyti nieko iš viso. Mano pasiteisinimas toks, kad visi išreiškiame savo nuomonę, bet aš pati esu pasiskiepijusi, nesu prieš.

Moteris vis aiškino, kad apgailestauja dėl savo komentaro, ir pridūrė, jog komentavimą internete priėmė kaip tam tikrą žaidimą.

Kartais žmogus parašo kokią nesąmonę, suerzina ir neatlaikai. Pareini iš darbo, stresas ir neatlaikai“, – sakė medikė.

Komentarai

Reklama