Diane buvo nėščia, kai sužinojo, jog jos vyrui liko gyventi kelios dienos. Ji padarė viską, kad tik jis pamatytų dukrą


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Kai Diane Aulger sužinojo, kad yra nėščia, ji buvo laiminga. Gyvenimas buvo sunkus, nes jos vyras Markas jau 3 kartus kovojo su gaubtinės žarnos vėžiu. Bet pagaliau jis nugalėjo vėžį, ir jie nekantriai laukė, kada galės tęsti savo gyvenimą ir susilaukti šeimos pagausėjimo. Tačiau tada gydytojai jiems pasakė tai, kas juos visiškai sužlugdė – Markui buvo diagnozuota plaučių fibrozė – liga, kuri sustabdo deguonies tekėjimą iš plaučių į smegenis ir kitus gyvybiškai svarbius organus.

Diane buvo sugniuždyta, kad jos vyras negalės būti šalia ir pamatyti, kaip jų dukra ateina į pasaulį, todėl ji priėmė sunkų sprendimą, kuriam daugelis nepritarė. Sausio 18 d., kai dar nebuvo atėjusi nustatyta gimdymo diena, Diane nuvyko į ligoninę skatinti gimdymą, kad Markas dar prieš jo mirtį galėtų palaikyti dukrą ant rankų.

Ji manė, kad gimdymo metu bus viena, bet gydytojai leido dalyvauti ir Markui. Diane pagimdė Savannah, kai jos vyras gulėjo ligoninės lovoje šalia jos. Tai buvo pats nuostabiausias momentas, kurį pora kada nors patyrė. Nors abu labai džiaugėsi dukters gimimu, nežinojo, kiek laiko praleis kartu kaip šeima. „Tą dieną, kai dukra gimė, jo deguonies lygis buvo labai aukštas“, – „Abc News“ sakė jo žmona.

„Jis laikė ją 45 minutes. Ir mes visą laiką tiesiog verkėme“. Diane padėjo Savannah Markui ant rankų ir, nors jo akyse buvo skausmas, jis ją laikė ir pasakė, kad yra jos tėvas ir labai ją myli. Vos po kelių dienų, sausio 23 d., Diane pažvelgė į Marko gyvybę palaikančius aparatus ir pamatė, kad jam liko mažai laiko gyventi. Tada ji įdėjo Savannah jam į rankas ir ji kartu laikė jo rankas, kol jis nustojo kvėpuoti…

„Markas buvo labai linksmas vaikinas. Mano kiti vaikai vis dar pasakoja anekdotus, kuriuos iš jo išmoko. Jis būtų buvęs puikus Savannah tėtis“, – „Abc News“ pasakojo Diane.

Nors visa situacija buvo skaudi ir sunki, ir nors daugelis suabejojo ​​Diane sprendimu paankstinti gimdymą, ji džiaugiasi, kad jos vyras ir dukra galėjo kartu praleisti keletą brangių akimirkų. Tai akimirkos, kurių ji niekada nepamirš…

Komentarai

Reklama