Kaip vyrai iš lėto bet užtikrintai užmuša savo žmonų meilę


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Santykiuose reikia vertinti vienas kitą.

Kodėl išyra šeimos? Juk vestuvių metu priešais altorių visada (arba beveik visada) stovi du mylintys žmonės, nuoširdžiai pasiruošę gyventi meilėje ir santarvėje.

Tačiau meilė yra toks dalykas, kurio neįpilsi į butelį, neužkimši, ir negalėsi ramiai gyventi, žinodamas, kad ji niekur nedings. Skyrybų atveju kaltos abi pusės. Bet dabar, palikime įprastinį šabloną ir tiesiog paprastai ir aiškiai pakalbėkime apie štai ką:

Kaip netyčia vyras sugriauna šeimą ir žudo savo žmoną.

  1. Dėmesio stoka

Dėmesys moteriai – tai jos deguonis, jos maistas. Netgi jei jūsų diena buvo sunki, jums nieks netrukdo apkabinti žmoną ir tiesiog taip pastovėti. Jei nėra jėgų pasakyti, kad ji labai gera ir jūs ją labai mylite. Jūs to nedarote? Ji nusprendžia, kad ji jums nereikalinga. Jai nesvarbu, kad jūs tai turite mintyse. Nėra jos atžvilgiu veiksmų, parodančių jūsų jausmus, vadinasi peilis jau paleistas.

  1. Pagyrimų trūkumas

Moterys giria savo vyrus, nes žino, kaip jiems tai svarbu. Bet ir joms reikalingi pagyrimai. Už skanius kotletus, už tai, kad ji suspėjo su vaiku „prašokti“ iš muzikos mokyklos iki piko valandų, už tai, kad ji protinga, išmintinga, mylinti, puiki lovoje arba tiesiog nuostabi žmona.

  1. Romantikos trūkumas

Prisimenate, kaip buvo pradžioje? Gėlės, dainos, skambant gitarai, mažytės staigmenos, laukimas laiptinėje. O šia tema prisimenu anekdotą:

Nusprendė bobutė su dieduku prisiminti savo pirmąjį pasimatymą, susitikti kaip jaunystėje.

Na, diedukas pasipuošė, gėlyčių priskynė, stovi sutartoje vietoje. Valandą laukia šaltyje, dvi stovi šaltyje, tris laukia – bobutė neatėjo. Pagaliau sušalo diedukas iki kaulų gilumos, įeina į namus, o žmona sukaitusi nuo šilumos, sėdi ant pečiaus. Diedukas šaukia: „tai ko tu neatėjai?“. O bobutė ir sako: „O manęs mamytė neišleido“.

Tokie dalykai maitina moterį, jie pripildo ją energija ir priverčia patikėti, kad jūsų santykiai gyvi. Nuo romantikos moterys pražysta. Neleiskite rutinai suėsti jūsų nei po 5, nei po 15, nei po 30 metų.

  1. Daug kritikos

Kritika būna konstruktyvi ir destruktyvi. Tai štai: netgi teisinga kritika, bet dideliame kiekyje, veikia moterį griaunančiai. Įtariu, kad ankstyvose santykių stadijose jūs taip nesikabinėjot prie jos. Žinot, ką padarys jūsų kritika? Ne, geriau nebus. Ji sunaikins moters sveiką savivertę, o jus pavers tironu. Ir tai jau peilis į nugarą!

  1. Palyginimas

Pasakykite teisybę, ar jums patiks, jei jūsų žmona pradės jus lyginti su kitais vyrais? Pasakys, kad jos viršininko figūra geresnė, o kaimynas visų galų meistras, ne taip, kaip jūs. Lygindami žmoną su kitomis moterimis, jūs sakote: „Tu jų fone nelabai gerai atrodai. Jos man labiau patinka, negu tu.“ Tai jau šūvis į jūsų meilės, šeimos, santykių galvą. Gal jūs ir netyčia mestelėjote tokią frazę, bet ji gali sužeisti visam gyvenimui.

P.S. Ir svarbiausiaMeilė — tai baimė įskaudinti, pasakyti blogą žodį, pažeminti mylimą žmogų. O jei šeimą kurti ne dėl meilės, tada kam gi visa tai?

Komentarai

Reklama