Ši Eglė nominuojama 2021m. mugalėtoja: Ar Ji Gražesnė už Vilniaus Ir Kauno?


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Iškritus sniegui ir pasklidus kalėdinei nuotaikai, Lietuvos miestuose įžiebiamos Kalėdų eglės, traukiančios pasigrožėti ir pajusti Kalėdas. Šeštadienį, gruodžio 4 dieną, žaliaskarė suspindo ir Marijampolėje.

Marijampolės miesto centre įžiebta 20 metrų aukščio stilizuota Kalėdų eglė šiemet suspindo itin elegantiška auksine spalva. Ši spalva pasirinkta neatsitiktinai – juk viskas, kas siejama su šia spalva, kupina pozityvo ir gerumo.

„Juk visą laiką su šiuo būdvardžiu keliamos asociacijos vertinamos teigiamai ir pozityviai. Jeigu sakome, kad žmogus turi „auksines rankas“, teigiame, kad jis yra labai darbštus. Posakis „auksinė širdis“ simbolizuoja gerumą ir dosnumą, „auksinė javapjūtė“ – derlingumą ir gausą. Būtent šias vertybes ir savybes simbolizuoja mūsų kalėdinė eglutė šiais metais“, – rašoma Marijampolės savivaldybės „Facebook“ puslapyje.

Magišką šventinę nuotaiką Marijampolėje šiemet kuria ne tik Kalėdų eglė, bet ir aplink sustatyti šeši šviečiantys dekoraciniai rutuliai, taip pat fotorėmelis, kviečiantis į naujus, 2022-osius metus žengti su gera nuotaika bei šilumos pripildytomis širdimis.

Žaliaskarė sužavėjo lietuvius

Įžiebus Marijampolės Kalėdų simbolį, žmonės neslėpė, jog tokia elegantiška ir stilinga eglutė gali būti tituluojama šių metų gražiausiąja ir nukonkuruoti didžiuosius šalies miestus.

„Marijampolė pasistengė ne tas žodis. Filmukas apie Grinčą buvo laaabai nuotaikingas, o eglutė ko gero gražiausia visoje Lietuvoje“, – po įrašu apie eglutės įžiebimą komentavo viena vartotoja.

„Nuostabiai organizuota šventė, graži eglutė ir dekoracijos“, – pridūrė kita.

Plūdo ir daugybė komentarų, jog eglutė yra nuostabi ir pasakiško grožio, o gyventojus ir miesto svečius nustebino ir pati įžiebimo šventė, kurioje netrūko netikėtumų.

„Šiais metais Kalėdų eglutės įžiebimo šventė visiems dovanojo gerą nuotaiką ir netikėtumų pilną vakarą. Susirinkusiuosius stebino repuojantis Kalėdų senelis, Kalėdų stebuklą pajutęs Grinčas, įspūdingas ugnies ir lazerių šou bei dangų įvairiomis spalvomis nudažę fejerverkai“, – rašoma „Facebook“.

Komentarai

Reklama