Gauna pinigus už orgazmą: jos gyvenimo pavydi tūkstančiai


Patinka? Duok Like!
[fblike]

DĖMESIO

Šiame puslapyje pateikiama informacija, skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija.

ATIDARYDAMAS ŠĮ PUSLAPĮ, AŠ PATVIRTINU, KAD MAN JAU YRA 18 METŲ.

Moteris atskleidė intymias savo naujausio užsiėmimo detales – jai mokama už atsiliepimus apie sekso žaisliukus, rašoma dailystar.co.uk.

Anksčiau papasakojusi, kaip sekso žaisliuku susižeidė vaginą, Nadia Bokody užsitikrino 22 900 sekėjų „Instagram“. 34-erių metų moteris iš Australijos išgarsėjo visame pasaulyje, atskleidusi, kad yra apsėsta sekso.

Atvėrusi duris į savo intymų gyvenimą, Nadia pradėjo užsidirbti pragyvenimui rašydama atsiliepimus apie žaislus suaugusiems.

Išskirtiniame interviu „Daily Star Online“ ji atskleidė, kodėl mano, kad jos papildomas darbas padeda pagerinti kitų žmonių intymų gyvenimą.

Moteris sako: „Už vieną kampaniją prekės ženklas man gali sumokėti nuo keleto šimtų dolerių iki kelių tūkstančių. Turiu daugiau sekso žaisliukų nei kiti žmonės apatinių. Tiesą sakant, turiu kelias atskiras lentynas, skirtas žaisliukams, kuriuos man atsiuntė įvairūs prekės ženklai.

Šios kompanijos taip pat mane skraidina aplink pasaulį, jei nori, kad kalbėčiau ar dalyvaučiau kokiame nors renginyje. Kitą mėnesį viena įmonė mane skraidina į Los Andželą iš Australijos, į pramogų suaugusiems industrijos renginį, kuriame dalyvausiu su didžiausiomis pasaulio žvaigždėmis.“

„SheSaid“ redaktorė taip mėgaujasi savo naujuoju darbu, kad jau pradėjo svarstyti galimybę keisti profesiją.

„Šiuo metu stengiuosi sekso žaisliukų apžvalgas padaryti pagrindiniu savo darbu.“ – periduria Nadia. –„Yra labai didelis poreikis tinklaraštininkų, kurie galėtų gerai apžvelgti produktus, ir beveik niekas to nedaro, todėl čia galima užsidirbti krūvą pinigų.“

Ji tęsia pasakojimą: „Bet svarbiausia, man tai labai patinka. Kas dar pinigus gauna už tai, kad patirtų orgazmą?“

Per įprastą savaitę Nadia apžvelgia maždaug šešis žaisliukus suaugusiems.

Ji tikina, kad rašyti atsiliepimus apie šiuos prietaisus jai patinka todėl, kad taip ji padeda kitiems gyventi geresnį intymų gyvenimą.

Dabar ji nori, kad žmonės atsižvelgtų į jos, kaip ekspertės, nuomonę, pirkdami sekso žaisliukus. Tinklaraštininkė paaiškino:„Seksas – nejauki tema, ypač todėl, kad mūsų visuomenėje ši tema yra apsupta didelės gėdos, todėl žmonės bijo seksologų patarimų ir informatyvių gaminių aprašymų.

Jie nori tikro žmogaus patarimo, su kuriuo galėtų tapatintis, visai kaip moterys, kurios ieško grožio tinklaraštininkių patarimo, kokį lūpdažį pirkti, žmonės nori, kad tikras, gyvas žmogus jiems patartų, kokį žaislą įsigyti.

Mano tikslas – kad žmonės manęs klausydamiesi jaustųsi ramiai, neperkrauti technine informacija.“

www.tv3.lt

Komentarai

Reklama