Pirmadienio vakarą apskriejusi žinia apie Vitalijaus Cololo mirtį nepaliko abejingų….


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Pirmadienio vakarą apskriejusi žinia apie Vitalijaus Cololo mirtį nepaliko abejingų. Naujienų portalui tv3.lt pavyko susisiekti su Ispanijoje šiuo metu esančia Vitalijaus žmona Inga.

Moteris, atsiliepusi į skambutį, neslėpė emocijų ir ašarų. Priėmusi užuojautą, ji pasakė, kokia yra oficiali medikų versija dėl vyro mirties. „Oficiali versija yra tai, kad po ūmios ligos jam sustojo širdis.

Mes vykome į Ispaniją atostogauti. Jis buvo sveikas ir niekuo nesiskundė. Į Lietuvą grįšiu iškart po to, kai viską susitvarkysime“, – kalbėjo Inga

Žinomam vyrui buvo 45-eri metai.

Vitalijus kartu su žmona Inga atostogavo Ispanijoje ir lankėsi pas artimą bičiulį Valdą Burnį, dar žinomą kaip grupės „Išjunk šviesą“ vokalistą. Naujienų portalui tv3.lt susisiekus su Valdu šis patvirtino, kad šiuo metu yra šalia V.Cololo artimųjų. „Taip atsitiko, visiems šokas. Viskas labai netikėta, nieko negaliu papasakoti.

Šeimos pageidavimu, kol kas jokių komentarų negaliu duoti. Esu šalia, yra kitų rūpesčių, viskas įvyko greitai ir netikėtai“, – apie situaciją kalbėjo Valdas.

Druskininkuose gimęs graikų kilmės V. Cololo dirbo TV3 televizijoje, kurioje vesdavo įvairias pramogines laidas, dalyvavo televizijos projektuose, taip pat vaidino kino filmuose.

Pirmadienį per pietus Druskininkuose artimieji, bičiuliai, kolegos į paskutinę kelionę išlydėjo humoristą Vitalijų Cololo. Staigiai ir netikėtai Ispanijoje miręs 45-erių vyras amžinojo poilsio atgulė gimtuosiuose Druskininkuose, Ratnyčios kapinėse.

Dar prieš išlydint žinomą humoristą į paskutinę kelionę jo šeima visų maloniai prašė jį pagerbti ne vainikais, o kukliau – baltu žiedu ir žvakute. Urna su V. Cololo palaikais iš laidojimo namų išnešta pirmadienį per pietus, humoristo talentą susirinkusieji paminėjo plojimais.

Į laidotuves atvyko ne tik šeima bei didžiulis druskininkiečių būrys, bet ir žinomi mirusio humoristo kolegos – Indrė Stonkuvienė, Vidas Blekaitis, Gintautas Kirkila-Klarkas, Aušra Štukytė, Raimondas Šilanskas ir kt. Paskui urną žengė V. Cololo žmona su dukterimi. Jų ašaras slėpė akiniai nuo saulės. Urną su tėčio palaikais į automobilį nešė duktė Evita.

„Dabar per jautru kažką sakyti, kalbėti“, – šalia laidojimo namų sakė I. Stonkuvienė. „Per anksti. Per anksti išėjo. Tai nuostabus, stiprus žmogus, draugas. Įkvepiantis, pamokantis, patariantis. Jis vis dar toks yra“, – V. Cololo apibūdino A. Štukytė. „Man, kaip draugui, tai nepaprastai graudi akimirka. Pamenu, jis mane visada vadino Viduliu. Niekaip kitaip nėra pavadinęs. Dar kai iki netekties buvo likęs beveik mėnuo, jis man paskambino, tuo metu atostogavo su dukra Turkijoje. Aš buvau Amerikoje. Pasidalijome įspūdžiais.

Vienas kitam patarėme, ką daryti per karštį, nes ir ten, ir ten tuo metu buvo labai karšta. Pakalbėjom ir su gera nuotaika atsisveikinom. Lietuva be jo bus liūdnesnė. Jis visada buvo pozityvus. Net jei būdavai prastos nuotaikos, jį pamatęs iškart pralinksmėdavai. Jis turėjo gerą aurą. Bus labai skaudu be jo“, – sakė V. Blekaitis.

www.tv3.lt

Komentarai

Reklama