Jeigu jūsų angelas nori jus įspėti, jis siunčia jums 1 iš šių 5 signalų


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Kiekvienas žmogus turi savo unikalius angelus sargus. Kas turi vieną angelą, o kas ir daugiau; bet visada galima pasikviesti į pagalbą dar.

Angelai gerbia jūsų valios laisvę ir nesikiš, jei jūs jų nepaprašysite – nebent pavojuje būtų jūsų gyvybė. Angelai bendrauja su mumis per intuityvius jausmus ir specialius signalu.

Jeigu jūs abejojate dėl kažkokio sprendimo teisingumo, visada galima kreiptis į angelus ir prašyti jų patvirtinimo. Angelų ženklai padeda mums pajausti ryšį su jais, sustiprina intuiciją ir suteikia mums pasitikėjimo, kad judėtume pirmyn.

Be to angelai nuolat duoda mums ženklus, ypač, kai nori patraukti mūsų dėmesį. Jūsų angelai žino apie visus jūsų slaptus norus, svajones, tikrus jausmus, baimes, trūkumus, pliusus ir minusus. Angelai pažįsta jūsų žmogiškąją esmę ir jūsų esmę, kaip dvasingo sutvėrimo.

Kai angelai nori įspėti jus arba kažką jums priminti, jie siunčia jums ženklus.

1. Skambesys ausyse.

Skambesys ausyse – labai paplitęs ryšio tarp angelų ir žmogaus būdas. Tai gali būti palaikymo ženklas, kuris primena, kad angelai šalia ir pasiruošę jus paguosti.

Tai taip pat patvirtinimo ženklas: skambesys ausyse reiškia, kad jūsų poelgiai ir mintys tuo momentu yra teisingi ir svarbūs. Jei girdite skambesį ausyse, žinokite: angelai praneša, kad jūs teisingame kelyje.

2. Skaičius 11.

Skaičiai – tai universali kalba, kurią angelai naudoja ryšiui su jumis palaikyti. Pasikartojantys skaičiai – tai žinia, kurios reikšmė priklauso nuo konkretaus skaičiaus.

Pvz. Skaičius 11 turi daug reikšmių ir angelai dažnai siunčia jį vieną po kito, kai nori jums kažką pasakyti. 11 reiškia prabudimą. Angelai kviečia jus „prabusti“ dvasiškai arba ta prasme, kad jums laikas suvokti kokią nors tiesą, nuo kurios jūs nusisukate (pvz. kad santykiai jau pasibaigė).

3. Plunksnos.

Jei jūs staiga suradote plunksnelę, tai ženklas nuo angelo sargo: neliūdėkite! Tai paguodos ženklas, kad viskas bus gerai ir jūs nesate vieniši. Nesikaukite su problema vienas, paprašykite angelo pagalbos ir pamokymo.

4. Vanagai.

Vanagas – intuicijos simbolis. Vanagą angelai siunčia kaip ženklą, kad jums reikia sekti savo instinktais, nes intuicija jūsų neapgauna, netgi jei jūsų požiūris skiriasi nuo daugumos. Vanagas jums primena, kad negalima ignoruoti tiesos, nes ateityje tai gali virsti problema.

5. Keistas jausmas saulės rezginio srityje.

Saulės rezginio čakra (išsidėsčiusi 5 cm žemiau bambos) labai jautri energijai: būtent todėl apie intuiciją sakoma, kad „jaučiu vidumi“. Angelai siunčia į šią sritį pojūčius, kad įspėtų jus: kažkas ne taip!

Jums gali pasidaryti bloga, galite jausti įtampą, traukimą, lengvą diskomfortą toje vietoje. Neignoruokite šių pojūčių – atkreipkite dėmesį į tai, kokiu momentu jie atsiranda.

Pavyzdžiui, jei jus supykina , kai ateina koks nors žmogus, tai ženklas, kad jums neverta su juo likti vienumoje.

Kuo geriau jūs išmoksite pažinti angelų ženklus, tuo tikslesnė bus jūsų intuicija. Jeigu jūs nesuprantate kažkokio ženklo, prašykite angelų, kad jie jums tai išaiškintų. Jie visada ras būdą parodyti jums tai, ką jūs turite pamatyti.

Komentarai

Reklama