Dukterys nori paskutinį kartą atsisveikinti su mama. Tačiau kai atidaro karstą, pamato nepažįstamą žmogų


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Kai prarandame mylimą žmogų, svarbu sugebėti su juo atsisveikinti. Taip mums lengviau susitaikyti su praradimu. Tada mes turime galimybę išreikšti tai, ką jaučiame savo širdyje. Jennett dukterys Archer ir Jennifer Taylor neteko mylimos mamos. Jos labai kruopščiai, atsižvelgdami į mamos norus, suplanavo visas laidotuvių ceremonijos detales. Tačiau kai dukros turėjo ją pamatyti paskutinį kartą, jos nesitikėjo, kad karste išvys kitą žmogų, rašė „British Mirror“.

Gedulas

Nesvarbu, kiek ilgai liūdėsime. Nors tai gali trukti dienas, mėnesius ar net metus, praradimo ir tuštumos jausmas išliks su mumis amžinai. Laidotuvės yra laikas, kai artimieji turi galimybę susitikti, kad kartu apraudotų mirusįjį. Tai taip pat proga pagerbti žmogaus, kurio nebėra šiame pasaulyje, atminimą. Todėl svarbu, kad viskas vyktų taip, kaip turėtų, su derama pagarba. Tačiau seserų Jennett Archer ir Jennifer Taylor atveju įvyko visiškai kitaip.

dukterys

Paskutinis atsisveikinimas su mama

Tą akimirką, kai mirė jų mylima mama, seserų pasaulis apsivertė aukštyn kojomis. Jų liūdesys buvo labai didelis. Jos norėjo kuo geriau išpildyti paskutinį mamos norą. Viskas buvo kruopščiai aptarta ir suplanuota. Prieš laidotuves seserys dar norėjo praleisti šiek tiek laiko su mama. Taigi, Jennetta ir Jennifer nuvyko į laidojimo namus atsisveikinti su savo mama.

Jos papasakojo darbuotojams, kaip turėtų būti aprengta jų mama. Drabužiai buvo pirkti specialiai šiai progai. Tačiau, kai karstas buvo atidarytas, jų mamos ten nebuvo.

Karste gulėjo nepažįstamas žmogus

Karste gulėjo nepažįstamas žmogus. Tai buvo moteris, kuri tikrai nepanaši į jų mamą. „Jos kūno dydis buvo visiškai kitoks. Ta velionė buvo aprengta mūsų mamos drabužiais, iškart pastebėjome, kad ji yra daug mažesnė už mūsų mamą“, – „British Mirror“ pasakojo Jennetta.

Kai pasakėme, kad tai ne mūsų mama, jie iš pradžių nesileido į kalbas“, – pasakojo merginos. Galiausiai, po ilgų pokalbių, mamos palaikai atsidūrė gerame karste ir ją buvo galima palaidoti.

Deja, laidojimo namų atstovai niekada mūsų neatsiprašė už tokią rimtą klaidą. Esu tikra, kad to mirusio žmogaus šeima nežino, kad kažkas panašaus įvyko. Žinoma, mūsų šeima daugiau niekada nesinaudos jų paslaugomis. Mes buvome labai nusiminę ir nusivylę šia patirtimi“. Laidojimo namų atstovai vėliau pripažino savo klaidą ir atsiprašė dėl to, kas įvyko.

Tai siaubinga! Net neįsivaizduojame, ką darytumėme tokioje situacijoje. Mes palaikome šiuos žmones mintimis ir maldomis!

dukterys

Komentarai

Reklama