Pasiskiepijęs nuo gripo, vyras negalėjo kalbėti, vaikščioti, matyti ir net kvėpuoti


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Panašu, kad galime beveik kiekvieną dieną parašyti istoriją apie gripo vakcinos šalutinį poveikį. Nors nežinia, ar Šeinas Morganas iš Las Vegaso patyrė baisų šalutinį poveikį dėl gripo vakcinos ar dėl gripo viruso mirtinos padermės, buvusios skiepe, tačiau vyras ir jo žmona vienbalsiai sutinka, kad kalta buvo vakcina.

Lapkričio 2-trą dieną Šeinas ir Monika, gyvenantys Las Vegase ir prieš 8 mėnesius susilaukę kūdikio, nusprendė pasiskiepyti nuo gripo. Jie planavo aplankyti Šeino dukrą Sidnę Nutter, kuri prieš 4-is mėnesius susilaukė vaikelio. Sidnė prašė jų pasiskiepyti, kad apsaugotų naujagimį. Paprastai pora nesiskiepija, bet šį kartą jie buvo priversti.

Po kelių dienų Šeinas pasijuto prastai. Jis jautė silpnumą ir skausmą; jam buvo pakilusi temperatūra ir skaudėjo gerklę. Lapkričio 14 dieną jis paprašė savo žmonos, jog ji nuvežtų jį į ligoninę. „Tuomet aš pradėjau nerimauti“,- sakė Monika. Jo rankos ir kojos tirpo.

Ligoninėje Šeiną sedavo ir intubavo, nes vyras nebegalėjo kvėpuoti pats. Dabar, praėjus dviem savaitėm, jis vis dar negali vaikščioti. Jo kairė akis yra paralyžiuota. Vamzdeliai kyšo iš jo kaklo.

Diagnozė

Gydytojai diagnozavo „Guillain-Barre sindromą“.  Tai reta liga, kur žmogaus imuninė sistema atakuoja nervus, sukeldama paralyžių ar net mirtį. Ligos atsiradimo priežastis, kuri paveikia du žmones iš milijono, pasak ligų kontrolės ir prevencijos centro (CDC), yra nežinoma. Tačiau liga gali užklupti iš pasalų po kvėpavimo takų infekcijos ar po Campilobakteri jejuni bakterijos sukeltos infekcijos.

Retais atvejais žmonės gali susirgti „Guillain-Barre sindromu“ pasiskiepiję nuo gripo ar persirgę gripu, deja, CDC negali pateikti tokios informacijos. Kodėl? Galbūt todėl, kad tai leistų iškeli bylą didžiosioms farmacijos kompanijoms.

Gripo padermės tampa vis pavojingesnės

Skiepų verslas yra be galo pelningas, tad didžiosios farmacijos kompanijos stengiasi paslėpti tikruosius tyrimus, atliekamus su skiepais, nuo visuomenės ausų, be to, populiacija serga vis daugiau, o farmacininkai nepamiršta to pateikti. Vienas iš tyrimų, kurių nepateikia didžiosios kompanijos: egzistuoja gripo viruso padermės, kurios yra atsparesnės skiepams ir imuninei sistemai.

Jei imate galvoti, jog vakcinos silpnina imunitetą, todėl žmonės tampa imlesni infekcijoms, tuomet logiška būtų panaikinti vakcinavimą nuo gripo. Greičiausiai visuomenė taptų sveikesnė, pagerėtų „natūralus imunitetas“, kurį tėvai galėtų perduoti vaikams.

Nėra nė menkiausios abejonės, jog vakcinos – žalingos ir tai tik dėl to, kad neatliekami detalesni tyrimai. Manoma, kad jiems trūksta lėšų arba didžiosios farmacijos kompanijos nenori finansuoti tokių tyrimų, nes jiems visiškai nerūpi žmogaus sveikata.

Hipotetinis pareiškimas

Gydytojai ir advokatai žiniasklaidai sakys bet ką, kas klaidins žmones ir vers juos tikėti, kad skiepai nuo gripo yra gera idėja. Nors nepageidaujamos gripo vakcinos reakcijos egzistuoja, tačiau yra manoma, jog jis sėkmingai saugo žmones nuo gripo, tačiau labai mažai kalbama apie tai, kad šis skiepas gali sukelti mirtį.

Taigi vietoje to, kad medicininės įstaigos sakytų, jog „Šeinas Morganas patyrė labai rimtą nepageidaujamą gripo vakcinos poveikį, kurį jie tirs, kad tai nepasikartotų vėl.“ Jie sako:

Šeinas Morganas kažkokiu būdu susirgo „Guillain-Barre sindromu“. Mes nežinome kaip, galbūt jis visuomet turėjo šią ligą tik ji niekada nebuvo iššaukta. Nors kartais pasitaiko, kad žmogus po gripo ar pasiskiepijęs nuo jo suserga, tačiau tai be galo reta.  Taigi mes gydysime šį sindromą, naudodami farmacinius preparatus, ir jei mums pavyks, mes tikimės, kad mus prisimins kaip didvyrius.“

Privalu pasakyti, jog farmacinių kompanijų pateikiama informacija pasitikėti negalima, paprasčiausiai dėl to, kad jie yra šališki ir turi savo motyvų, įskaitant ir tai, kad neparodo ligos priežastinio veiksnio.

Komentarai

Reklama