10-metis išgelbėjo savo 5-erių metų seserį. Jis dėl to paaukojo savo gyvybę


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Tarnybos ištraukė ​​herojumi tapusio vaiko kūną. Praėjusios vasaros savaitgalį, 10-metis Ricky Lee Sneve iš Pietų Dakotos nėrė paskui savo seserį į Didžiąją Sioux upę. Amerikietis 5-metę išgelbėjo, bet, deja, pats neišgyveno. Tuo metu vaikai žaidė prie upės.

Žiniasklaidoje pasirodė šokiruojantis pranešimas apie tai, kaip vaikas šoko į upę, kad išgelbėtų savo jaunesnę seserį. Visa žiniasklaida akcentavo 10 metų herojų Ricky Lee Sneve.

Po to, kai Ricky Lee Sneve dingo po vandens paviršiumi, vaiko kūno ėmė ieškoti daugybė gelbėtojų. Galiausiai narai surado 10-metį. Deja, jo gyvybės išgelbėti nebepavyko ir berniukas didvyriškai mirė.

Nelaimė įvyko, kai vaikai žaidė prie upės

Dešimties metų berniuko dėdė pasakojo apie tragediją, susijusią su vaiko mirtimi. Remiantis žiniasklaidos pranešimu, jaunas berniukas šoko į Big Sioux upę po to, kai jo jaunesnioji sesuo pradėjo skęsti.

Vaiko sesuo įkrito į upę Pietų Dakotoje. Deja, 5 metų mergaitė ilgą laiką nepasirodė vandens paviršiuje. Kai situacija tapo dramatiška, į vandenį šoko 10-metis berniukas. Ricky Lee Sneve rado savo seserį po vandeniu ir ištraukė ją į krantą.

Nors visi įtarė, kad situacija kontroliuojama, staiga Ricky dingo po vandeniu. Berniukas pradėjo skęsti. Remiantis 10-mečio motinos pasakojimu, jos sūnus daugiau niekada nebeišniro.

Vaikas norėjo išgelbėti savo seserį

Dešimtmečio mama papasakojo apie tragediją, susijusią su vaiku. Nicola Eufers patvirtino, kad jos sūnus žaidė su seserimi ir tėvu prie upės. Staiga 5 metų mergaitė įšoko į vandenį ir ilgai nepasirodė vandens paviršiuje.

Dešimtmečio tėvas patvirtino, kad jo sūnus buvo tikras didvyris. Vos pastebėjęs, kad jo seseriai gresia rimtas pavojus, jis puolė į upės srovę paskui ją.

„Jis man buvo labai geras ir jį prisimena visi sutikti žmonės. Jis buvo geraširdis, malonus ir ypatingas daugeliu atžvilgių, daugiau nieko negaliu pasakyti,“- sakė velionio 10-mečio tėvas.

Komentarai

Reklama