Mirtinas loterijos bilietas. Ji laimėjo ir norėjo pabėgti nuo savo vyro, bet įvyko tragiškas įvykis…


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Lapkritį ji laimėjo 2 milijonus dolerių Kalifornijos nutrinamų bilietų loterijoje. Laimėta pinigų suma turėjo tapti jos bilietu į laisvę. Dabar FTB tiria 31 metų Tiffani Hil ir jos vienerių metų dukters Leanne mirtį, kurios abi mirė nuo savo vyro ir tėvo… Jas nužudęs, Džonas Donatas nukreipė ginklą į save ir nuspaudė gaiduką. Šaudymo metu namuose buvo dar trys vyresni vaikai – praneša „The Sun“.

Kai policija atvyko į 31 metų Tiffani Hill ir 42 metų Johno namus, jie rado du suaugusiųjų kūnus ir 1 metų mergaitę, kovojančią už savo gyvybę. Tarnybos iškvietė greitosios pagalbos sraigtasparnį, kuris nuvežė mergaitę Leanne į Dalaso ligoninę. Nepaisant gydytojų pastangų, mergaitės išgelbėti nepavyko.

Du milijonai dolerių ir smurtas

Tiffani 2020 metų lapkritį Kalifornijoje surengtoje loterijoje nusipirko lemtingą nutrinamą bilietą. Šis bilietas laimėjo jai 2 mln. dolerių! Šie pinigai turėjo pakeisti jos gyvenimą. Ji ištekėjo už savo ilgamečio partnerio Johno, su kuriuo iš viso susilaukė keturių vaikų. Šeima persikėlė į Oklahomą.

Tačiau netikėtas grynųjų pinigų atsiradimas, aplinkos pakeitimas ir oficialios vestuvės nepadėjo Tiffani santuokai. Pasak jos šeimos narių, moteris norėjo palikti vyrą, kuris tapo agresyvus ir prieš moterį smurtavo. „People“ citavo Tiffani advokatės Theresa McGhee žodžius, kad laimėjimas loterijoje pasirodė esąs jų santykių taškas ir kad jie dėl to ginčijosi.

„Ji buvo geraširdis ir mielas žmogus“

„Ar tai sukėlė šį kivirčą? Mes niekaip negalėsime to sužinoti“, – sako McGhee, turėdamas omenyje įvykius prieš pat nusikaltimą. – „Žinau, kad atsitiko taip, kad tai sukėlė konfliktus tarp jų“.

„Tiffani susitarė su savo šeima dėl išsikraustymo“, – sako McGhee. – „Įdomu, ar viskas būtų pasisukę kitaip, jei ji būtų pasikalbėjusi su krizių centru“.

Nužudytos moters šeima tikisi, kad jos mirtis paskatins kitas smurtą artimoje aplinkoje patiriančias aukas greičiau ieškoti pagalbos. Tiffani sesuo ir teta Leanne Jamie Kern „ABC Channel 10“ sakė, kad šeima buvo šokiruota.

Ji buvo toks mielas žmogus

„Ji buvo toks geraširdis ir mielas žmogus. Ji labai mylėjo savo vaikus. Ji vos atitraukė nuo jų akis. Pagrindinis jos gyvenimo tikslas buvo pakeisti šį pasaulį į gerąją pusę“.

Kas nutiks trims poros vaikams, kurie vis dar gyvi? Kol kas jie yra globojami valstybės. Už likusius loterijos laimėjimo pinigus bus sukurtas fondas jų ateičiai.

Komentarai

Reklama