Dalyvavęs gimdyme tėtis atsisakė vaiko ir mama sutiko tai padaryti dėl savo vyro!


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Taigi, pati istorija:

Visi žino, daugelis iš nuogirdų, kad kartais nepavyksta pastoti. Kartais dėl mamos sveikatos, kartais dėl tėčio. Na, apskritai, jei nepavyksta natūraliu būdu, panaudojamas PAB. PAB – visi žino, kad tai brangi procedūra, mūsų šalyje atliekama ne visuose miestuose, pradžioje reikia nuvažiuoti, surasti, sumokėti 5000 JAV dolerių. Ir tai ne faktas, kad viskas pavyks. Mano draugės diena buvo įprasta, darbo diena. Skambutis iš gimdymo skyriaus privertė pakviesti į gimdyklą ne vieną medicinos seselę, bet dar gydytoją ir dar vieną seselę. Gimdė jauna mergina, 25 metų. Dalyvavo mama, anyta ir pagrindinis šios istorijos veikėjas – vaiko tėvas. Pirmas gimdymas, trečias nėštumas, PAB rezultatas. Ir visi 2 ankstesni nėštumai su nesėkmingais rezultatais, taip pat su PAB. Štai pasirodė galvutė, petukai, op, gimė vaikas. Mergaitė fiziškai sveika, tačiau su vienu trūkumu, kojelių pėdos ne tokios, kaip visų vaikų, pirštukai kulnų vietoje, o kulnai pirštukų vietoje, apskritai, atvirkščiai.

Lyg ir turėtų būti džiaugsmo ašarų, gimė vaikas, ilgai lauktas, sveikas; toks kojelių trūkumas sprendžiamas operatyviai, žinoma, operacija nėra pigi, tačiau tai 3 PAB, reiškia ne vargšai, surasti pinigėlių operacijai tikrai gali, bet čia prasideda netikėtas dalykas, tėvui puola į isteriją. Apšaukia med. personalą.  Jam paduoda vaiką, o jis rėkia, kad patrauktų tą pabaisą, nes mes tokios nenorėjome, neužsakėme, įkiškite ją atgal. Tikrai ne smagu, gimdymas buvo sunkus, gimdyvė šoke, verkia. Galiausiai jis atsisakė vaiko ir privertė mamą atsisakyti vaiko, motina gal ir pasiimtų vaikutį, tačiau ir močiutės nuspendė bei privertė ją atsisakyti vaiko… Pastraipa. Gal aš kažko ir nesuprantu? Bet iškentėti tiek kančių, pagimdyti vaiką, nors ne visai kaip kitų, tačiau tai pataisoma. Tėtušis visai mane pribaigė. Jį ramino 3 gydytojai, 5 seselės, 3 sanitarės ir negalėjo nuraminti. Jis šokinėjo nuo kūdikio, kaip velnias, ir rėkė, ir rėkė.

  1. S. Po kelių dienų į gimdyklą paskambino vaiko mama ir pasakė, kad jie nori pasiimti vaiką. Gydytojas pasidomėjo, ar tėvas taip pat sutinka, ji atsakė, jog jis padavė skyryboms.

Komentarai

Reklama