Buvusi narkomanė iš naujo sulipdė savo gyvenimą


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Vos 28-erių Škotijos gyventoja Ainsley Loudoun jau žino, ką reiškia pradėti gyvenimą iš naujo. Jauna moteris ilgą laiką vartojo narkotikus ir jau buvo ties pražūties riba, kai net artimieji tvirtino, kad ji „arba pateks į kalėjimą, arba nusižudys“. Tačiau dabar Ainsley – žavinga ir sveika moteris, iš naujo sulipdžiusi savo gyvenimą.

Kaip rašo „Dailymail“, pirmą kartą pasitraukti iš gyvenimo A. Loudoun bandė būdama vos 14 metų. Būdama paauglė ji pamėgo alkoholį, pabandė ir narkotinių medžiagų, nuo kurių greitai tapo priklausoma. Jos priklausomybė tesėsi kelerius metus, kol vieną dieną pati Ainsley suvokė, kad privalo kažką daryti.

Moteris pradėjo lankytis anoniminių alkoholikų ir kokaino vartotojų susitikimuose, įsirašė į dvylikos žingsnių programą, kurią stengiasi pilnai įgyvendinti iki pat šių dienų. Sėkminga moters istorija, deja, bet viena iš nedaugelio, kai žmogui pavyksta atsispirti kvaišalams.

„Nuo labai jauno amžiaus gyvenau tarsi tamsoje. Pamėgau alkoholį. Man tai atrodė normalu, aš įpratau kasdien išgerti. Vėliau turėjau galimybę išbandyti kokainą. Tą dieną, atsimenu, mano gyvenimas tapo kaip karuselė. Taip praėjo visa mano paauglystė. Bet vėliau aš sugebėjau susirasti darbą. Tik negalėjau sustoti kasdien gerti. Aišku, ir nebeišeidavau į darbą, todėl mane kaskart atleisdavo.

Tada, nepamenu, kažkas man pasakė, kad aš arba keliausiu į kalėjimą, arba nusižudysiu, arba dar turiu galimybę pasveikti. Aš pasirinkau, kad noriu pasveikti“, – kalbėjo moteris.

Taip prieš dvejus metus moteris pradėjo savo blaivybės ir gyvenimo be narkotikų kelią. Dabar ji ne tik susirado darbą ir gauna pastovias pajamas, turiningai leidžia laisvalaikį ir mokosi pažinti pasaulį, bet ir dalyvauja įvairiose paramos akcijose, kuriose bando išgelbėti į alkoholizmo liūna grimzdančius paauglius.

„Priklausomybės sunaikina kartas. Jos skaudina artimuosius. Dėl jų žmonės praranda gyvybes. Skleiskite viltį ir pasitikėjimą tiems, kurie kenčia. Dauguma mūsų (narkotikų ir alkoholio priklausomybę turinčių asmenų – red.) turi įvairiausių problemų. Suvienykime jėgas, kad galėtume tai pakeisti.

Skatinkite žmones keistis. Prašau, negyvenkite užsidarę tamsoje, neatimkite savo gyvybės. Iš patirties sakau ir pažadu, yra ir kitas būdas skandinti skausmą. Iš visos širdies gelmių sakau, kad man rūpi kiekvienas, mano likimo žmogus, kuris nenusipelno taip gyventi“, – savo socialinio tinklo paskyroje skelbė moteris, niekuomet neslėpusi, kad kovoja su sunkia priklausomybe.

Pasak jos, visi turintys priklausomybių ir nežinantys, kur kreiptis, visuomet gali parašyti tiesiog jai.

Komentarai

Reklama