M. Puidokas: ,,Didžiuojuosi Kručinskų šeimos pilietine drąsa!”


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Ar vaikai privalo gerbti mamą ir tėvą bei rūpintis jais senatvėje!? Man atsakymas aiškus. O ką manote Jūs?

Didžiuojuosi Kručinskų šeimos pilietine drąsa! Reikia mokėti pakovoti už savo vertybes. Mums su žmona tokių neoliberalių absurdiškų vertybių brukimas visuomenei seniai kelia siaubą. Ar mums toks turinys ir kursų kokybė tinka?

Dėl tokių vertybių aktyvaus stūmimo Vakaruose dabar žmonės dažnai silpni, išglebę, nemoka ginti savo šeimų ir vertybių, nes materialus gerbūvis mus verčia pasyviais. Civilizacijų etapinė raida. Britų istorikas A. Toinbis. Palyginkite su musulmonų pasauliu – gimstamumas, pagarba mamai ir tėvui, puikūs ryšiai su seneliais, broliais, seserimis… palaiko vieni kitus, padeda. Kuri civilizacija turi geresnes galimybes laimėti ilgoje konkurencinėje kovoje? Vien matematiškai jau mes einame pražūtingu keliu. Reikia 2,1 gimstamumo, kad visuomenė gebėtų save atkurti.

Vakarų krikščioniškoji civilizacija atmeta pamatines tradicines vertybes. Vis tik procesai Austrijoje, Lenkijoje, Vengrijoje, Čekijoje, Slovakijoje ir kitur rodo, kad gali pavykti bent daliai valstybių sukurti sveiką nuo neoliberalizmo branduolį. Prancūzijoje taip pat 2013-2014 metais buvo galingas judėjimas už tradicinę šeimą! Tad galime ir mes Lietuvoje tapti dar viena valstybe, sveikstančia nuo šios sunkios onkologinės ligos. Neoliberalizmas apjungtas su globalizacijos procesais turi daugybę panašumų su komunizmu… ten irgi valstybė geriau žinojo už žmones ko jiems reikia ir buvo tik viena teisinga nuomonė.

Komentarai

Reklama