Atskleista didžioji Grybauskaitės paslaptis: kas jos gyvenime buvo sovietų žvalgas JAV “Džon Kuzma”?


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Patiko? Pasidalink su draugais 🙂

Visa laida yra čia: https://youtu.be/xIH07ptRuKs Kas davė impulsą eilinio NKVD stribo dukros karjerai? Šioje laidoje įvardinamas vienas sėkmingiausių sovietinių žvalgų, Kapočius Laurynas Kazevič nuo 1958 m. tapo KGB jos agentu „Džon Kuzma“, užverbuotas prieš išvykdamas į JAV dirbti SSRS ambasadoje. Tikėtina, kad teikė žinias KGB žvalgybos (1-ajam) skyriui apie JAV, jos žvalgybą, taip pat apie lietuvių emigrantus JAV. Kaip jie susipažino? Apie taip pasakoja žurnalistas Valdas Vasiliauskas PAREMKITE OPTV: Tapkite OpTV nuolatiniu patronu: https://www.patreon.com/OpTV_tiesa sąskaita paramai LT493500010002866665 gavėjas VŠĮ Nataiva Sporto g. 18, LT-09238 Vilnius ĮK 302335915 PAYPAL: https://www.paypal.com/paypalme/Param… KAIP ĮSIGYTI KNYGĄ “DINASTIJA. LANDSBERGIŲ IŠGYVENIMO ISTORIJA” KAIP TAI PADARYTI? Nupirkti, PARAŠYTI, KAM IR KUR SIŲSTI (GERIAU NE Į PAŠTOMATĄ, O KONKREČIŲ ADRESU), ATSIŲSTI PAVEDIMO KOPIJĄ elektroniniu paštu [email protected] tema: DINASTIJA! Pervesti leidėjui už DINASTIJĄ – 15 eurų Už trijų knygų rinkinį – 35 eurus VŠĮ Nataiva Sporto g. 18, LT-09238 Vilnius ĮK 302335915 Paysera sąskaita LT493500010002866665

Paskolos, kurios yra gaunamos greitai – kitaip sakant, sveiki atvykę į greitųjų kreditų rojų!

Praktiškai esame tikri, jog nesuklystume teigdami, jog bent kartą gyvenime esate girdėję apie momentines paskolas. Iš tiesų, pastaroji tendencija tapo populiari pastaruoju metu – turima omenyje tai, jog kone prieš kelis metus atsiradusios ypatingai patrauklios paslaugos pradėjo vartotojus vis labiau skatinti išmėginti pasiūlymą ir pasinaudoti greitai suteikiamomis finansinėmis paramomis.

Iš tiesų, apie šią paslaugą domėjomės ir mes – nemeluosime, esame ganėtinai sužavėti teikiamu pasiūlymu, kuris, anaiptol, jog yra įvykdomas neįtikėtinai efektyviai, mūsų krašto žmonėms taip pat gali suteikti neįtikėtinai daug naudos, žvelgiant iš įvairiausių aspektų. Taigi, kaip ir galėjo pasirodyti, būtent šiame straipsnyje pasistengsime nors ir trumpai, tačiau išsamiai, konkrečiai paaiškinti, kas iš viso yra tos greitos paskolos, kurios tampa vis populiaresniu pasiūlymu mūsų krašto rinkoje – nuoširdžiai viliamės, jog turinys jums leis įgyti žinių, dėl kurių ir atvykote į mūsų internetinį projektą.

Panašu, jog pradėsime nuo pačios sąvokos greitosios paskolos aiškinimo, mat tai pagelbės ateityje – suvokiant dėstomas mintis bei perduodamą turinį. Taigi, iš esmės galėtume teigti, jog greitieji kreditai, kaip ir yra tolygūs paprasčiausioms bankinėms paskoloms, kurias galima gauti iš valstybinių institucijų ar, tarkime, kredito unijų. Kad ir kaip ten bebūtų, paanalizavus esminius faktorius bei charakteristines savybes, jeigu būtų galima taip išsireikšti, pastebime pagrindinius skirtumus, kuriais greitieji kreditai ir išsisikiria. Viena iš labiausiai išsišokančių esą ta, jog paskolos internetu yra suteikiamos pakankamai lengvabūdiškai – omenyje turime tai, jog greitieji kreditai yra išduodami kone visiems piliečiams, pernelyg nesigilinus į jų socialinius sluoksnius, finansinę būklę, amžių ar kitą informaciją. Dėl šitos priežasties tampa, kaip ir ganėtinai aišku, kodėl gi greitieji kreditai yra suteikiami pakankamai greitai – žodis „pakankamai“ įgyja šioje situacijoje unikalią prasmę, kadangi paskolos yra išduodamos greičiau, nei per penkioliką minučių. Iš tiesų, tokie skaičiai yra kerintys, žavintys bei pribloškiantys – na, bent jau tampa aišku, kodėl gi paskolos internetu yra vadinamos momentinėmis, o dar ir nepaisant viso to, akivaizdu, kodėl pasiūlymas žmonėms yra toks patrauklus.

Kuo gi dar būtų galima paryškinti paskolos internetu unikalumą – arba, kitaip sakant, kokiomis dar įstabiomis savybėmis pasireiškia greitieji kreditai? Vėlgi, šioje situacijoje vertėtų pradėti nuo pačių simpatiškiausių pasiūlymo savybių – be jokių abejonių, reikėtų pradėti nuo to, jog greituosius kreditus teikiančios kompanijos su individualiais klientais elgiasi išties draugiškai bei svetingai, jeigu būtų galima taip išsireikšti, – norime akcentuoti tai, jog yra suteikiamos klientams lengvatos, kuriomis bet kuriuo metu piliečiai gali pasinaudoti be didesnių sunkumų. Viena iš jų esą ta, jog piliečiai bet kada gali pratęsti paskolos grąžinimo terminą mėnesiui, sumokėdami tam tikrą paskolos dalį, kuri, akivaizdu, jog esą mažesnė, nei mėnesinis įnašas – iš tiesų, dažniausiai tokia suma būna simbolinė, tad pastaroji praktiškai niekada neviršyja penkiasdešimties litų ribos. Nepaisant to, būtų galima pabrėžti ir tai, jog didžioji dauguma kreditorių institucijų taip pat leidžia pasiimti ir pridetinę paskolą jau turimam kreditui – jeigu jums neužtenka pinigėlių, kuriuos ir taip jau davė atitinkama institucija, galite pasiskolinti dar. Be jokių abejonių, tai yra puiki lengvata, kuria, kaip ir buvome pateikę anksčiau, gali pasinaudoti praktiškai bet kas.

Paskolos internetu, akivaizdu, jog turi išties nemažai šaunių savybių, kurios, natūralu, jog yra patrauklios klientams. Jeigu pritrūkote pinigėlių – kreditorių institucijos yra pasiruošusios jums pagelbėti.

Komentarai

Reklama