3 metų vaiką ištiko staigi mirtis: atliktas skrodimas atskleidė netikėtas aplinkybes


Patinka? Duok Like!
[fblike]

2016 m. Jasmine Shortland buvo pranešta, kad jos 3 metų sūnus Bryanas-Andrew susirgo vėjaraupiais. Ligos eiga neatrodė neįprasta, todėl tai nekėlė didelio susirūpinimo.

Vis dėlto, 23-ejų motina baiminosi, kad jos jauniausias vaikas gali užsikrėsti, todėl Bryanas ir jo brolis Ostinas išvyko pas močiutę.

Ostinas yra persirgęs vėjaraupiais, todėl motina manė, kad nėra jokios rizikos užsikrėsti. Vis dėlto, vėliau paaiškėjo, kad viskas yra daug rimčiau nei pasirodė iš pirmo žvilgsnio.

Po pirmosios nakties pas močiutę Bryanas nebepabudo. Nors nedelsiant buvo iškviesta greitoji pagalba, tačiau gydytojai nebegalėjo jam padėti.

Bryanas-Andrew mirė miegodamas.  Dar vakare jis buvo žvalus ir energingas, tačiau naktį jį ištiko staigi mirtis. Vakare motina su juo pasikalbėjo telefonu – berniukas pasakė, kad ją labai myli.

Šeima negalėjo suprasti, kas iš tiesų nutiko, tačiau atliktas skrodimas atvertė visas kortas.

Paaiškėjo, kad Bryanas-Andrew sirgo reta ir agresyvia beta hemolizinio streptokoko A grupės infekcijos forma. Buvo sunku suprasti, kodėl taip nutiko, be to, nepasireiškė jokie ligai būdingi simptomai.

Po sūnaus mirties Jasmine sužinojo, kad yra 10 savaičių nėščia, tačiau netrukus ji patyrė persileidimą. Motina manė, kad taip nutiko dėl patirto streso.

Dabar moteris stengiasi skleisti informaciją apie šią retą infekciją – ji tikisi, kad apie tykantį pavojų sužinos kiek įmanoma daugiau žmonių.

Komentarai

Reklama