Tragiška paieškų atomazga: rastas Kaune dingęs karys


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Dar nuo šių metų vasario 22-sios vakaro Kaune dingusio be žinios 25-erių Deivido P. paieškose padėtas taškas. Policijos pareigūnai informavimo, kad jauno kario kūnas buvo rastas balandžio 16 dieną.

Apie 10.22 val. gautas pranešimas, kad Kaune, Užnemunės g., netoliese vandens valymo įrengimų, prie Nemuno esančiuose krūmuose, pastebėtas vyro kūnas. Pirminiais duomenimis, tai nuo vasario 22 d. ieškoto dingusiojo kūnas.

Tyrimą toliau atlieka Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai.

Naujienų portalas tv3.lt rašė, kad 1993 metais gimęs vaikinas dingo vasario 22-osios vakarą. Pasak artimųjų, iš taksi automobilio išlipęs Rotušės aikštėje vaikinas patraukė iki šiol nežinoma kryptimi.

Paskutinį kartą telefonas aktyvus buvo netoli Raudondvario plento, prie „COMBO“ klubo ar aplink jį.

Į Deivido P. paiešką aktyviai įsitraukė ne tik policijos pareigūnai, ugniagesiai, artimieji, bet ir kariškiai. Ieškoti Juozo Vitkaus Inžinerijos bataliono vyresniojo eilinio ne tarnybos metu padėjo ir jo kolegos, atliekantys profesinę karo tarnybą.

Deivido P. paieškos metu teritorijos žvalgymui policija buvo pasitelkusi droną. Prieš tai, artimųjų prašymu, teritorija buvo žvalgoma sraigtasparniu. Bet nė vienu, nė kitu atveju apčiuopiamos naudos tokios priemonės nedavė.

Pagalbos sunkią akimirką į visuomenę kreipėsi ir Deivido P. artimieji. Jie prašė Kauno gyventojus apžiūrėti savo rūsius, ūkinius pastatus bei kitas apleistas ar mažiau užeinamas vietas.

www.tv3.lt

Komentarai

Reklama