Jeigu tirpsta rankos – skubėkite pas gydytoją!


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Rankų tirpimo požymiai lengvai atpažįstami: lengvas dilgčiojimas ir deginimo pojūtis. Dažniausiai ši problema atsiranda naktimis. Pagrindinė to priežastis – banalus kraujagyslių užspaudimas. Tačiau kartais tokia problema gali įspėti apie rimtą susirgimą. Bet kuriuo atveju apsilankyti pas gydytoją tikrai reikia.

Dažniausios rankų tirpimo priežastys

1. Dažniausiai tirpimas yra susijęs su kaklo osteochondroze. Kai stuburo kaklo dalyje yra užspaustas nervas, pradeda tirpti rankos, jaučiate galvos skausmus, prasideda kitos problemos.

2. Centrinės nervų sistemos pažeidimai lemia netinkamą nervinių impulsų darbą. O tai gresia galūnių jautrumo sumažėjimu.

3. Riešo kanalo sindromas taip pat gali būti tirpstančių rankų pranašas. Šiuo atveju dėl sausgyslių pabrinkimo nervų galūnės negali normaliai veikti, o tai didina tirpimo atsiradimo riziką.

4. Venose atsirandantys trombai sutrikdo kraujotaką ir pažeidžia tinkamą galūnių veiklą. Šis grėsmingas simptomas taip pat gali sukelti gangreną ir trombo atsiskyrimą. Turint bent mažiausių įtarimų dėl trombozės būtina skubiai kreiptis į specialistą.

5. Anemija ir cukrinis diabetas taip pat gali sukelti galūnių tirpimą.

6. Dar viena tirpimo priežastis gali būti peties sąnario nervo užspaudimas. Rankų tirpimą gali sukelti ir kiti pečių medžiagų uždegimai.

7. Pavojingiausios rankų tirpimo priežastys yra susijusios su širdimi. Jeigu, be rankų tirpimo, taip pat kenčiate nuo nuolatinių galvos skausmų, tai rimta priežastis kreiptis į gydytoją. Tokie simptomai gali įspėti apie artėjantį insultą.

Jeigu pradėjo tirpti rankos, neužsiimkite savigyda, o kreipkitės dėl konsultacijos į gydytoją. Tik kvalifikuotas specialistas galės nustatyti tikrą priežastį ir parinkti tinkamą gydymą. Išmokite klausyti savo organizmo ir būkite sveiki!

Šaltinis

Komentarai

Reklama