Jurga Lago: „Lietuva suka labai blogu keliu“


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Juvelyrė Jurga Lago savo feisbuko paskyroje dalijasi nerimą keliančia istorija:

Praeis šventės, pagalvosiu. (šypsenėlė)

O dabar tik pasakau – naujieji Lietuvos tėvų gąsdintojai palietė ir mano aplinką. Taip. Mano draugo, puikaus menininko puikią šeimą. Išgirdau, kad po vaikelio gimimo atėjusi į namus medikė juos įskundė, kad “per mažas butas”. Prasidėjo tąsymai, svarstymai, priekabės ir… tų komunistinių “pozityvios tėvystės” kursų kišimas. Buvo apklausti vaikų mokytojai, kaimynai (aišku, atsiliepimai tik labai teigiami).

Intelektualių lietuvių tobulai trijų vaikų šeimai kalėdinė dovana kūdikio gimimo proga!

Tai va, draugai draugužiai, žinote ką? Aš jums pasakysiu vieną tokį svarbų dalyką – skundikų ne šiaip nemėgstu, aš jų tiesiog nekenčiu. Jeigu kas nors širdyje jaučiate gimstant norą, poreikį, pareigą paskųsti artimą savo, kreipkitės ne tai kad į šeimos gydytoją ar vaistininką, kreipkitės tiesiai i policiją ir prisiduokite, kaip linkęs nusikalsti. Melskitės, gerkite Xanaxą, bandykite ieškoti kokio priešnuodžio, nes tampate žmonėms pavojingu zombiu. Walking dead.

Tiesa, pati stebėjau tą garsųjį TV šou – socialinį eksperimentą, kur buvo įrodyta, kad tik 10% žmonių yra linkę pasakyti NE nusikaltimui – kai ima spausti “valstybė”, “iš aukščiau”, kai atsakomybė tampa kolektyvine, dauguma iš mūsų tampame neatsakingais. Dauguma būtų skundę žydus, trėmę kaimynus į Sibirą, padėję nuteisti “neteisingai mąstančius”,  o šiandien skundžiame šeimas… ir tik 10% ŽMONIŲ sugeba pasipriešinti sistemai.

Raginu susivokti. Palaikyti vienas kitą, kol kas. Būti atsargiems visomis prasmėmis. Kol pargriausime tą sistemą (net neabejoju), nes Lietuva yra linkusi nugalėti blogį. Ir baigti galvoti, kad “manęs neliečia”. Palietė mane-palies ir tave!

O draugui parašiau, kad “jeigu tik reikės pagalbos, dalyvausiu tų uolių Šeimų griovimo programos įgyvendintojų išrūkyme iš jo namų. Padėčiau, kad vienam nebūtų liūdna”… and I mean it. Jis, tiesa, sugebėjo jais nusikratyti (ir kursais taip pat), nors labai siūlė.

Lietuva suka labai blogu keliu. Nepaprastai vingiuotu, kurį vėliau istorija įvardins labai negražiais pavadinimais. Nu labai negražiais. 🙂

Dar pagalvosiu, nes man prieš vaikus gėda – mūsų karta jiems pridirbs.

Šaltinis: www.minfo.lt

Komentarai

Reklama