Psichologai tikina, kad dažnai ir dėl bet kokios priežasties pravirkstantys žmonės iš tikrųjų


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Visi verkiame. Ašaros – tai būdas išreikšti emocijas: tiek pozityvias, tiek negatyvias. Verkti gali visi, bet dėl kažkokių priežasčių vieni per visą gyvenimą paverkia vos 4 kartus, o kiti lieja ašaras dėl bet kokios smulkmenos. Kanados universiteto psichologai atliko testą, kurio rezultatai parodė, jog dažnai verkiantys žmonės yra gana atsparūs stresui. Kiekvienam žmogui svarbu išreikšti savo emocijas, ir visi tai darome skirtingai…

1. Verkimas – gero žmogaus ir gero draugo požymis.

Sunkiomis gyvenimo situacijomis draugai gali išsiverkti ant jūsų peties, o jūs savo ruožtu – ant jų. Kartais, norint atsikratyti skausmo ir nuoskaudų naštos, pakanka tiesiog gerai išsiverkti ir atsiverti artimam žmogui, kuris geba jus suprasti, palaikyti ir užjausti.

2. Verkimas parodo, kad nebijote savo jausmų.

Verkimas dėl bet kokios priežasties, ar tai būtų artimo žmogaus netektis, neapykanta, įniršis, stresas, liūdnas filmas, ar netgi hormonų disbalansas ir cukraus kiekio padidėjimas kraujyje – visa tai daro jus pažeidžiamus aplinkinių akyse. Bet jeigu jums nepavyksta suvaldyti savo emocijų, jų palaikymas jums tikrai padės nusiraminti.

3. Mokate susidoroti su stresu.

Išreikšti savo jausmus nereiškia būti silpnam, atvirkščiai, taip galėsite išsivaduoti nuo negatyvo ir įtampos. Jeigu visus išgyvenimus ir sunkias mintis nuolat laikote savyje ir neleidžiate sau pabūti silpnu ir išsiverkti, ateityje tai gali sukelti ne tik psichologinių, bet ir fizinių sutrikimų.

4. Verkimas – stipraus žmogaus požymis, kuriam nerūpi aplinkinių nuomonė.

Kartais gyvenime nutinka beviltiškų ir desperatiškų situacijų, kai užsidarome savyje. Dirbtinė šypsena arba išorinis abejingumas tampa mūsų pagrindiniais instrumentais. Be reikalo! Išlaisvinkite jausmus ir pamatysite, kad jums palengvės.

Žmonės, kurie nebijo verkti, iš tikrųjų yra labai stiprūs, jie gali valdyti emocijas, paverkti, jei liūdna, bet susiklosčius tikrai rimtai situacijai, visada ras išeitį.

Niekada nesulaikykite ašarų, tai labai kenkia sveikatai.

Šaltinis

Komentarai

Reklama