Galutinis “Putino“ akordas: Rusija traukiasi iš Baltijos jūrų uostų


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Rusijos atsakas į ekonominę konfrontaciją su Baltijos respublikomis perėjo į galutinį etapą. Sankt Peterburgo tarptautiniame ekonomikos forume-2018 m., kuriame Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas pristatė svarbiausius šalies prioritetus, įvyko investicinis Rusijos uosto Ust-Lugos pristatymas . Šiame jūrų uoste Leningrado srityje yra sukurti trys nauji grūdinių kultūrų, maisto produktų, birių ir bendrųjų krovinių perdirbimo terminalai.

“Novotrans“ įmonių grupės prezidentas Konstantinas Gončarovas, pabrėždamas terminalo statybą grūdų perkrovimui, pagrindinis šio įrenginio uždavinys – krovinių pergrupavimas iš Baltijos uostų į Rusijos. Tai ypač aktualu šiandien, nes Rusija tapo didžiausia pasaulyje grūdų eksportuotoja. Terminalas užims daugiau nei šimtą hektarų plotą, praneša “sputniknews.lv“.

“Mūsų tikslas – visi tie kroviniai, kurie dabar yra Baltijos šalyse iš Rusijos Federacijos, bus nukreipti į Ust-Lugą“, – sakė V.Gončarovas.

Rusijai dabar labiau nei bet kada, reikia statyti tokį terminalą eksportuoti savo grūdus į Europą, sakė generalinis direktorius tyrimų agentūra «InfraNews» Aleksėjus Bezborodovas.

Taigi Rusija visiškai pašalina savo krovinius iš Baltijos uostų. Tikių žingsnių privertė imtis Lietuvos, Latvijos ir Estijos vyriausybių skleidžiama rusofobija.

mainews.ru

Komentarai

Reklama