„Šrekiene“ vadinamos Antonovienės laukia iššūkis: bijo blogiausio


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Rima Kristina Antonovienė, dar visai neseniai svėrusi 144 kilogramus, šiuo metu ruošiasi ypatingai operacijai. Kaune SV Plastinės chirurgijos centre Saulius Vikšraitis Rimai jau kovo 21-ąją atliks odos pertekliaus šalinimo operaciją.

Vadina varliasnuke

Likus vos vienai dienai iki operacijos, moteris tv3.lt pasakojo, kad operacijos laukia, tačiau taip pat ir prisibijo, nes turi gretutinių ligų.

„Mano svajonė, pradėjus sportuoti ir pradėjus mesti svorį, buvo išgirsti mediko žodžius, kad man bus įmanoma atlikti odos pertekliaus šalinimo operacijai.

Amerikoje tai pripažįstama kaip būtinoji plastika. Su tokiu odos pertekliumi, kaip pas mane, neįmanoma gyventi.

Mane dabar vadina varliasnuke, „šrekiene“, baisenybe, tačiau taip yra dėl odos pertekliaus. Nevadinu savęs mis gražuole, tačiau odos perteklius padaro savo. Bijau operacijos, nes turiu gretutinių ligų, nežinau, ar viskas pavyks sklandžiai. Turiu kelias gretutines sunkias ligas, apie kurias nelabai kam pasakoju ar dėl jų guodžiuosi“, – pasakoja Rima.

Svorį metė namuose

Ji neslepia – nors ją įvairiai pravardžiuoja, moteris nepasigailėjo, kad svorį meta viešai. „Tai buvo savotiškas eksperimentas.

Pagalvojau, kad viską darysiu pati be skrandžio mažinimo operacijos. Pirmuosius 35 kilogramus aš numečiau besitvarkydama buityje, sureguliavusi mitybą. Kasdien plaudavau laiptines, darydavau pratimą „lenta“ ir labai daug vaikščiojau.

Vėliau, po nugarai atliko magnetinio rezonanso, man diagnozavo 3 stuburo išvaržas. Man pasakė, kad išgelbėti ir pagerinti mano būklę gali tik sportas.

Aš pradėjau vaikščioti į grupines treniruotes, sportuoti su asmeniniu treneriu.

Aš noriu, kad mano kūnas būtų sveikas. Aš 5 mėnesius gyvenau toliau nuo šeimos, tačiau nebuvau nieko palikus – nei šeimos, nei vaikų“, – pasakoja moteris.

Laukia 3 operacijos

Rimos laukia 3 operacijos – iš pradžių bus šalinamas odos perteklius nuo pilvo ir nugaros. Vėliau ji planuoja daryti krūtinės pakėlimą, žastų, pasmakrės korekciją.

„Pirminė operacija bus atliekama nemokamai, nes patekau į projektą, kurį organizavo chirurgo S.Vikšraičio klinika, o kitoms operacijoms reikės taupyti“, – komentuoja Rima.

www.tv3.lt

Komentarai

Reklama