Vidury nakties 13 didelių sunkvežimių sustojo siena, kad išgelbėtų žmogaus gyvybę


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Maždaug vidurnaktį Mičigano valstijoje sunkvežimių vairuotojai gavo iš policijos signalą, kad ant tilto nežinomas žmogus bando nusižudyti. Jam buvo reikalinga pagalba tam, kad jį išgelbėtų.

Į nurodytą vietą atskubėjo 13 dideli sunkvežimiai, kurie vienas prie kito sustojo po tiltu. Savo tentų priekabomis jie sukūrė tam tikrą batutą tam atvejui, jei vyras vis dėlto nuspręstų nušokti nuo tilto.

Laimei, viskas baigėsi gerai. Vyras, kuris bandė nusižudyti, buvo policijos įkalbėtas ir sutiko, kad jam būtų suteiktą medicinos pagalba.

Kaip paaiškino vietos policijoje, sunkvežimių dalyvavimas tokių „šoklių“ situacijoje – tai jau išbandyta ir patikrinta taktika, kurią policijos darbuotojai naudoja keletą metų.

Šioje istorija labiausiai stebina vairuotojų skaičius, kurie vidurnaktį sureagavo į pagalbos šauksmą vienu laiku. Buvo prašoma, kad atvažiuotų 6-7 sunkvežimiai, o gavosi du kartus daugiau. Automobilių rikiuotė trasoje po tiltu – įspūdingas reginys!

Vairuotojų draugijos Facebook puslapyje parašytas laiškas tapo tikru virusu – juo pasidalino 38 tūkstančiai socialinio tinklo naudotojų, o komentarų buvo daugiau nei tūkstantis.

Taigi, po keturių valandų trūkusios gelbėjimo operacijos (tiek įtikinėjo policijos darbuotojai bandantį nusižudyti vyrą) paprasti darbininkai gali didžiuotis savimi ir būti pavyzdžiu kitiems.

Komentarai

Reklama