Ketvirtą kartą nėščia moteris suprato, kad su jos pilvu kažkas ne taip


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Rohan ir Chloe Dunstant – graži pora iš Australijos. Jaunavedžiai turėjo tris berniukus, kurių vyriausiam buvo trys, vidurianiajam du, o mažiausiam vieneri metai. Visgi tėvai visada svajojo apie mergaitę, todėl nusrpendė susilaukti dar vieno vaiko.

Visgi nėštumo laikotarpis buvo labai keistas…

Moters pilvas augo labai greitai ir jis tapo toks didelis, kad jai net pasidarė sunku judėti. Ji greitai nuvyko pas gydytojus ir ultragarsinis tyrimas atsakė į visus klausimus.

Pora laukėsi trynukų! Tai buvo šokiruojanti naujiena, nes porai teks auginti jau šešis vaikus! Taip pat buvo aišku, kad viena iš trynukų yra mergaitė. Tiesa buvo viena bėga – kol berniukai vystėsi puikiai, mergaitė turėjo problemų. Jos plaučiai negavo pakankamai deguonies, kas galėjo sukelti staigią mirtį.

Desperatiška situacija privertė tėvus primti sunkų sprendimą. Gydytojai davė pasirinkimą: arba priešlaikinis gimdymas arba berniukai išsivystys sveiki, tačiau mergaitė mirs.

Buvo nuspręsta surizikuoti ir padarytas priešlaikinis gimdymas. Vaikai gimė labai mažiukai… Jų sveikata nuolatos rūpinosi gydytojai, kuriems teko atlikti ne vieną procedūrą, kad išgelbėtų mažylių gyvybes.

Dabar jau mažyliai atkeliavo į šeimos namus, o broliukų džiaugsmas tiesiog puikiai matomas šioje nuotraukoje.

Patiko? Pasidalink su draugais 🙂

Komentarai

Reklama