3 vaikų motina rodo nepagražintą kūną: nepatikėsite, kiek svėrė anksčiau


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Visos mamos yra mylimos, tačiau ne visos moterys, tapusios mamomis, sugeba ir toliau mylėti save, o ypatingai – savo kūną.

Vis dėlto pastaruoju metu vis daugiau mamyčių stengiasi parodyti, kad taip būti neturėtų.

Žavi 3 vaikų mama Sarah Nicole Landry iš Kanados atrodo kaip tikrai svajonė. 34 metų moteriai jaunystės ir žavesio galėtų pavydėti ir daugybė jaunesnių moterų.

Tiesa, ir jai pačiai save pamilti nebuvo lengva – atsikračiusi 50 kilogramų Sarah susidūrė su kita problema – celiulitu, odos pertekliumi ir randais.

Būdama 25 metų moteris jau augino 3 vaikus, o jos kūno svoris siekė daugiau, nei 100 kilogramų. Ir nors svorio Sarah atsikratė pakankamai greitai, ji neslepia – savimi ėmė nepasitikėti netgi dar labiau.

Pasikeitęs kūnas ir visi netobulumai ją vertė jaustis nemaloniai. „Jaučiausi vieniša turinti celiulitą ir randus, nes nieko panašaus socialiniuose tinkluose aš nemačiau“, – teigė ji.

Galiausiai ji nusprendė pasidalinti tuo, kaip atrodo jos kūnas, ir su savo sekėjais. Tokiu būdu ją „Instagram“ tinkle ėmė sekti virš 165 tūkst. žmonių, o moterys neslėpė, kad susiduria su labai panašiomis problemomis.

Anksčiau Sarah išgyveno, jei sverdavo vos kiek daugiau, nei norėtų – tai ją iškart versdavo jaustis prastai. Tačiau visa tai dabar liko praeityje.

„Šiuo metu nė nežinau, kiek sveriu – skaičių įsivaizduoju, tačiau aplink tai nesisuka visos mano dienos maistas ir mintys. Taip jaučiuosi laimingesnė“, – pasakoja puikiai atrodanti mama.

Savo kūno demonstravimu moteris siekia parodyti, kad visoks kūnas yra gražus kūnas. „Anksčiau bijojau, kad žmonės pagalvos, kad esu bjauri, ir kartais tokių komentarų sulaukiu, tačiau manau, kad taip gali galvoti tik labai liūdni žmonės. Niekada nemaniau, kad tapsiu sveiko kūno pozityvumo judėjimo dalimi – tai tebuvo procesas, kurio metu bandžiau priimti savo kūną“, – teigė ji.

www.tv3.lt

Komentarai

Reklama