Identiškos dvynės dalijasi vienu vyru: planuoja kartu pastoti


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Kai seserys Anna ir Lucy Decinque žingsniuoja gatve, turbūt nėra nei vieno, kuris neatsisuktų į jas pažiūrėti. Identiškai atrodančios seserys viešai prakalbo apie tai, kiek joms teko iškęsti bei išleisti pinigų, kad taptų tuo, kuo yra dabar.

250 tūkst. svarų australės nepagailėjo įvairioms procedūroms. Jos ne tik pasididino krūtis, bet ir ne kartą putlinosi lūpas, ryžosi lazerinėms procedūroms, mikrodermabrazijai, plaukelių šalinimo procedūroms. Taip pat seserys išsitatuiravo antakius ir akių vokus, kad net ir nerasdamos laiko makiažui atrodytų ryškiai.

Tiesa, kiek anksčiau seserys buvo pasiryžusios dar vienam drąsiam žingsniui – jos norėjo susigrąžinti kuo natūralesnę savo išvaizdą.

„Tai, kas anksčiau atrodė gražu, dabar – bjauru“, – sutartiniai rėžė dvynės, kurioms sielvartą malšinti teko antidepresantais.

Seserys tikino nenorinčios kada nors vėl gultis ant operacinių stalų. Išvaizdą jos puoselėja kremais, kaukėmis, šveitikliais ir kitomis įprastomis priemonėmis.

Be to, daugelį glumina ir faktas, kad jos dalijasi ir vienu vaikinu. Jau aštuonerius metus tiek Anna, tiek Lucy dalijasi ne tik viena lova, bet ir mylimojo Beno dėmesiu. Jos net planuoja pastoti nuo jo vienu metu.

„O jūs tik įsivaizduokite, jei mums nepavyktų pastoti kartu… Tai būtų tarsi katastrofa“, – sakė viena sesuo, tačiau ją nutraukė kita: „Bet jei mums pavyktų? Tu tik pagalvok, kaip nuostabu tai būtų!“, – džiaugėsi kita.

www.tv3.lt

Komentarai

Reklama