Stipriausiai mylinčios moterys pagal Zodiako ženklą


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Meilė nepaklūsta žemiškiems dėsniams. Bet kosmoso šviesuliai gali nulemti jos jėgą. Pavyzdžiui, vienas moteris apdovanoti nuostabia širdimi, leidžiančia mylėti visu galingumu. Nuoširdūs šių moterų jausmai išsiskiria iš kitų savo ilgaamžiškumu ir karštumu.

Avinas

Šiam ženklui sunku atsiverti pirmam sutiktajam: Avinai ieško savo meilės gana ilgai. Moteris visur mato mistinius ženklus, buria išrinktąjį. Jos idealas anaiptol neprivalo būti gražuolis. Avinams pakanka, kad sutaptų jų požiūriai į gyvenimą ir kad jis geranoriškai rūpintųsi materialiąja buities puse.

Sutikus tokį žmogų moteriai užsidega akys, nubunda medžiotojos instinktas. Ji su malonumu išlieja žmogui visą susikaupusią meilę, tvirtai užtikrinta dėl savo pergalės.

Tačiau ji rūpestingai elgiasi su meilės santykiais, ilgą laiką jų neviešina. Pernelyg ilgai moteris Avinas laukė paties pačiausio, kad per savo kvailumą atiduotų kam nors. Todėl ji myli tyliai, karštai ir aistringai.

Jautis

Jaučio jautrumas yra beveik iš fantastikos srities. Šios moterys geba jausti savo vyrus per tūkstančius kilometrų. Magiški jų sugebėjimai sužavi iš karto. Kai žmogui labiausiai reikia meilės ir palaikymo, moteris Jautis pasirodo horizonte. Po to jam nebėra kur dingti.

Be to, Žemės ženklas moka suteikti malonumą: ir pamaitins, ir pagirdys, ir lovoje užsiims gracingu seksu. Tai tikros gyvenimo estetės.

Moterys Jaučiai dievina meilę. Įsimylėjimo laikotarpiu jos gamina beprotiškus patiekalus, ištyrinėja visus partnerio finansinius reikalus. Tą daro tam, kad pakeltų jį į naują lygį. O nuoširdus rūpestis, kaip žinia, yra geriausias gilių jausmų įrodymas.

Vėžys

Vėžiai vyrai yra trokštamas visų moterų grobis. Tačiau po šiuo ženklu gimusias moteris taip pat reikia pagirti. Jos labai stipriai prisiriša prie savo partnerio, idealizuoja jo asmenybę. Ir niekada nekeičia savo nuomonės, nebent jas įtikina prieš jų valią.

Jaudinanti Vėžių meilė pasižymi jautrumu ir švelnumu. Moterys nori visur sekti paskui vyrą, būti jo dvasiniu maistu. Jos gali būti įkyrios, bet visada žavingos.

Vandens stichijos atstovių vaizduotė greitai piešia puošnias vestuves ir būrelį vaikų. Jeigu vyras nepasirengęs tokiam atsakingam žingsniui, jis rizikuoja praleisti viso savo gyvenimo šansą. Kitos tokios moters jis daugiau niekada neturės.

Svarstyklės

Geranoriškos ir minkštaširdės Svarstyklės dievina šeimos tradicijas. Joms norisi sukurti visus ritualus, leidžiančius žmonėms pasijusti laimingiems. Bet iki pilnos laimės joms pačioms būtinas ištikimas vyras. Iš jo reikalaujama tik atsidavimo ir dievinti savo žmoną. Visa kita Svarstyklės padarys pačios.

Šias moteris globojanti Veneros planeta apdovanojo jas subtiliu harmonijos pojūčiu. Jos po truputį didina meilės laipsnį, vesdamos partnerį į palaimą. Tam joms nereikia adrenalino, kokių nors ginčų ir skandalų. Svarstyklės lengvai apsieina be papildomų stimuliatorių, savo jėgomis.

Šio ženklo atstovės meilės klausimais tiesiog pamišusios dėl harmoningų santykių. Todėl jos ilgai ir kankinančiai sprendžia, ką pasirinkti.

Žuvys

Apie šio ženklo atsidavimą sklando legendos. Net jeigu tai penktoji jos santuoka, ji niekada nenueis į kairę. Žuvys moka mylėti absoliučiai: iki galo atsiduoti partneriui, patikėti jam tai, kas brangiausia. Emocinga moteris to parties reikalaus ir iš vyro. Jos supratimu, laimė neįmanoma be abipusės meilės.

Todėl su Žuvimis niekada neteks nuobodžiauti. Jos suksis aplink ir glostinės kiekvieną savo išrinktojo kūno centimetrą. Anksčiau ar vėliau jis atsiduos užkariautojos malonei. Jos jausmingumas nugalės.

Bet pačioms Žuvims dažnai trukdo permaininga nuotaika. Kai partneris nepateisina jų lūkesčių, Žuvims norisi nerti į gelmes, kad išsigelbėtų nuo šio žiauraus ir nesuprantamo pasaulio. Tie, kurie bent kartą atstūmė tyrą Žuvų meilę, amžiams pasmerkti vienatvei. Negalima žaisti su jų didele ir mylinčia širdimi.

Komentarai

Reklama