10 dalykų, kurie sunaikina pačią moters esmę – moteriškąją energiją!


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Moteris gali būti iš tikrųjų laiminga tik tada, kai ji save realizuoja, visų pirma, kaip moteris. Tik po to ji gali save realizuoti kaip motina, kaip sociumo dalyvė, ir kaip profesionalė darbe.

Svarbiausia moteryje, kas daro ją stipria ir patrauklia – tai jos energija.

Bet yra 10 dalykų, kurie tą energiją naikina. Neleiskite sunaikinti savo moteriškumo i energijos, nes nuo to priklauso jūsų laimė.

Kas nužudo moteriškąją jėgą ir energiją

  1. Per didelis bendravimas su išoriniu pasauliu.

Moteris turi bendrauti tik su tais, kas ją myli. Ji neturi išeiti už savo komforto zonos ribų. Vyras gi turi bendrauti su tais, kas jo nemyli, taip jis vystosi, įveikia sunkumus. Viena iš didžiausių moters klaidų – užsiimti tuo, kas jai nepatinka. Tai atima labai daug jos moteriškosios energijos.

  1. Savo kūno nepriežiūra ir fizinio krūvio nebuvimas.

Moteris augina savo energetiką tada, kai rūpinasi savo sveikata ir grožiu. Neprisižiūrėjusi ir ligota moteris yra silpna tiek fiziškai, tiek energetiškai.

  1. Emocijų nebuvimas.

Daugelis moterų mano, kad reikia rodyti tik teigiamas emocijas, mąstyti pozityviai, visada šypsotis ar juoktis. Tačiau negatyvios emocijos, ašaros, isterika taip pat moteriški dalykai, kuriuos ji turi parodyti, tik ne visiems iš eilės, o tam, kuo ji pasitiki, savo artimam žmogui. Šalia visada turi būti žmogus, su kuriuo moteris gali išreikšti bet kokias emocijas. Emocinis uždarumas naikina moterišką energiją.

  1. Hobio neturėjimas.

Moteris gauna didžiulį kiekį teigiamos energijos ir emocijų vien nuo to, kai daro tai, kas jai patinka. Ji būtinai turi turėti hobį, ir tą hobį turi palaikyti jos vyras. Moteris turi realizuoti save ten, kur jai patinka būti ir veikti kažką, ar tai būtų šokiai, ar mezgimas.

  1. Kūrybos nebuvimas.

Jei moteris nieko nekuria, jos energija užsistovi. Viskas, ką moteris daro rankomis – tai yra kūryba, ar tai būtų tiesiog tvarkymasis, maisto ruošimas, lysvių kūrimas arba interjeras. Kurdama kažką gražaus, pati moteris tampa žavinga. Jeigu moteris laisvu laiku visą dieną gulės lovoje ir nieko neveiks, tai greitu laiku degraduos ir praras savo moteriškąją energiją.

  1. Noras vadovauti.

Moteris turi įkvėpti, o ne spręsti problemas. Vadovauti – tai ne jos prigimtinė prerogatyva.

  1. Vyriškosios pareigos.

Kai moteris daro vyriškus darbus, ji netenka moteriškosios energijos. Iš pradžių moteris, atliekanti vyriškus darbus, gali atrodyti kažkam seksuali, neįprasta, gundanti, bet su laiku jai tarp kojų „išauga“ pirminiai vyriški lytiniai organai.

  1. Konkurencinė kova.

Moteriškoji energija nyksta, jei moteris konkuruoja su kita moterimi. Moteris neturi turėti siekio už kažką kovoti, įrodinėti, kad ji geresnė, gražesnė, protingesnė. Ji iš prigimties geriausia.

  1. Draugių neturėjimas.

Moteris privalo bendrauti su kitomis moterimis, nes tai yra dar vienas stiprus energijos šaltinis.

  1. Asmeninio laiko neturėjimas.

Moteris privalo turėti laiko sau, savo asmeniniams reikalams.

Saugokite savo moteriškąją energiją ir papildykite ją. Nebadykite bėgti nuo to, ką jums davė gamta.

Komentarai

Reklama