Ši kaukė natūraliai pašalins visas jūsų kaklo raukšles. Paprastas gydytojo receptas!


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Su amžiumi mūsų kūnas keičiasi ir tuo pačiu ant kaklo atsiranda raukšlės.

Moterys stengiasi jas paslėpti kosmetikos gaminiais, makiažais ar net operacijomis. Tačiau kremai ir kosmetika kenkia odos ląstelėms, nes jose yra cheminių medžiagų.

Natūrali medicina siūlo daug receptų, kuriuos sudaro ekonomiški ingredientai ir kurie neturi jokių šalutinių poveikių.

Jei turite kaklo raukšles ir stengiatės jų kuo greičiau atsikratyti, tuomet šis receptas yra jūsų išgelbėjimas.

Ciberžolė yra galingas prieskonis, lėtinantis senėjimo procesą ir išgydantis daugelį ligų.

Sudėtis:

  • 2 šaukštai ciberžolės
  • 3 šaukštai cukraus
  • 4 lašai levandų aliejaus
  • ½ šaukšto augalinio aliejaus
  • Kefyras
  • Vanilės lašelis

Sumaišykite visus ingredientus, išskyrus kefyrą. Kruopščiai maišykite, kol susidaro pasta. Dabar nuplaukite veidą ir kaklą šiltu vandeniu, išdžiovinkite rankšluosčiu ir naudokite šią natūralią kaukę ant veido ir kaklo. Šiek tiek pamasažuokite odą.

Tegul kaukė veikia maždaug pusvalandį, po to nuplaukite šaltu vandeniu, išdžiovinkite ir padenkite odą kefyru. Kefyras padės, kad jūsų odą taptų lygia ir gražia. Palikite kefyrą pusvalandį, po to nuplaukite.

Atlikite procedūrą 3 kartus per savaitę prieš miegą 1 ar 2 mėnesius. Jūs pradėsite pastebėti rezultatus nuo pirmos dienos, nes oda taps lengvesnė (dėl ciberžolės savybių), švelnesnė, o raukšlės išnyks po kurio laiko.

Ciberžolės savybės:

Ciberžolė turi daug antioksidantų, kurie kovoja su laisvaisiais radikalais, panaikina raukšles, dėmes, spuogus ir kitas odos problemas. Jei nekovojate su laisvaisiais radikalais, jie virsta vėžinėmis ląstelėmis. Štai kodėl būtina naudoti šį galingą įrankį arba kasdien naudoti ciberžolę, pridedant ją prie patiekalų ir kitų receptų.

Šaltinis

Komentarai

Reklama