Kiekvieną rytą ji trina savo veidą bulvių gabaliukais. Sužinojusi kodėl ir aš pradėjau daryti tą patį!


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Sveikas ir tolygus veidas yra kiekvienos gerai prisižiūrėjusios moters pasididžiavimas.  Paprastai jūs turite įdėti daug pastangų ir pinigų, kad pasiektumėte norimą rezultatą. Tačiau išoriniai veiksniai, nesveika mityba, poilsio režimo pažeidimas lemia odos blogėjimą net ir reguliariai prižiūrint ją.

Viena iš dažniausiai pasitaikančių odos problemų yra hiperpigmentacija arba paprasčiausiai įvairių formų ir spalvų dėmės. Jos atsiranda dėl daugelio priežasčių: ilgas buvimas saulėje, nėštumas, liaukos sutrikimas, kepenų liga, vitamino C trūkumas ir pan. Problemą galima įveikti daugelio nebrangių priemonių dėka ir, žinoma, tai galima rasti jūsų virtuvėje, o svarbiausia – jie yra natūralūs.

Natūralus jogurtas arba kefyras

Pieno rūgštis, kuri yra šių produktų sudėtyje, efektyviai panaikina dėmes, minkština ir valo odą. Naudokite paprastą jogurtą arba kefyrą kaip veido kaukę: laikykite ne ilgiau kaip 20 minučių.

Bulvės

Dėl vitamino B ir nikotinamido šie šakniavaisiai prisideda prie odos ląstelių atsinaujinimo. Supjaustykite bulvę gabaliukais ir trinkite 3 kartus per dieną po 5-7 min.

Petražolės

Dažnai odos dėmių atsiradimo priežastis yra vitamino C stoka. Šiuo atveju petražolės padės. Augalų lapai, stiebai ir šaknys, sutrinami arba sumaišomi mikseriu. Užtepkite ant švarios odos 20 minučių, tada nuplaukite šiltu vandeniu, padrėkinkite odą kremu.

Ciberžolė

Šis prieskonis yra gana populiarus rytuose kaip odos balinimo įrankis. Ciberžolės ir grietinėlės kaukė turėtų būti dengiama ne daugiau kaip kartą per savaitę. Tačiau ciberžolė turi taip pat daug kitų gerų savybių.

Agurkai

Mūsų močiutės taip pat nuvalydavo veidą ir turėdavo gražią ir sveiką veido odą. Ir ne be reikalo: agurkas padeda padidinti odos elastingumą dėl kolageno kiekio, drėkina ir maitina ją, taip pat efektyviai sušvelnina pigmentines dėmes.

Šaltinis

Komentarai

Reklama